תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קינדה ואינברום יגיעו בינואר לבאר שבע?

קינדה ואינברום יגיעו בינואר לבאר שבע?
מגעים ראשוניים כבר החלו עם בעלי אשדוד בן זקן, שכרגע מסרב למכור
הפועל באר שבע עדיין לא אמרה את המילה האחרונה בחלון ההעברות הנוכחי, שייסגר ביום רביעי הקרוב. אבל גם אם לא תצרף חיזוק בימים הבאים, לאלופה המכהנת כבר יש שני שמות של מועמדים לקראת החלון שייפתח בחודש ינואר.
 
גדי קינדה ואור אינברום, שניים מהשחקנים הצעירים והמוכשרים של מ.ס. אשדוד, נמצאים על הכוונת של ברק בכר ואלונה ברקת. הצעה רשמית לבעלים ג'קי בן זקן טרם הוגשה, אבל מגעים ראשוניים כן החלו ובינתיים בן זקן מסרב לשחרר את השניים.
 
 
קינדה ואינברום, שניהם קשרים התקפיים, נחשבים כבר מספר שנים לשניים מהכשרונות הגדולים בכדורגל הישראלי. קינדה, 22, ערך את הבכורה שלו בבוגרים של אשדוד כבר בגיל 17. אינברום, שחגג 20 רק בתחילת השנה, כבש לא פחות מ-20 שערים בליגה הלאומית אשתקד.
 

לא פחות מ-20 שערים בלאומית. אינברום (עדי אבישי)
 
בעקבות העונה הארוכה שמצפה להפועל באר שבע והשתתפות בשלושה מפעלים - ליגה, גביע והליגה האירופית - בכר מנסה לעבות את הסגל, כאשר כבר עכשיו מספר שחקנים אצלו סובלים מפציעות. את אינברום וקינדה הוא בכל מקרה כבר לא יוכל לרשום למשחקים באירופה.
 
הפועל ב"ש פתחה את הליגה עם 4 נקודות מתוך 6 אפשריות, זאת לאחר שנעצרה ב-0:0 עם הפועל ת"א. במחזור השלישי תנסה לחזור למסלול הניצחונות כאשר תארח את בני סכנין. מספר ימים מאוחר יותר היא תערוך בכורה בבתים של הליגה האירופית במשחק חוץ מול אינטר.
 

בינתיים מסרב לשחרר. בן זקן (עדי אבישי)
 

בכר, רוצה לעבות את הסגל (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ