תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יצחקי מתקרב לבית"ר, עשוי לקבל חוזה לשנתיים

יצחקי מתקרב לבית"ר, עשוי לקבל חוזה לשנתיים
מקורבים לחלוץ קיבלו איתותים כי הוא רצוי בבירה במידה ויקצץ שליש משכרו

ברק יצחקי מתקרב לבית"ר ירושלים ועשוי לשוב וללבוש את החולצה הצהובה שחורה כבר ביום רביעי. החלוץ שיהיה בסוף החודש בן 32 ומסיים חוזה במכבי תל אביב בתום העונה קיבל מסרים דרך מקורבים כי הבעלים אלי טביב מתכוון להחתים אותו לשנתיים אם יגיע לבירה. ההבטחה הזאת עשויה להיות הטריגר שיביא אותו בחזרה לבית וגם   אחרי שש שנים.

 

בבירה שוררת התרגשות גדולה מהמהלך להחזיר את כוכב הקבוצה בעבר (שיחק במועדון בין 2003 ל-2010) שזכה עם בית"ר בשתי אליפויות (2007 ו-2008). "יצחקי יודע איזה טירוף יהיה בטדי אם הוא יחתום פה", אמרו שחקנים בקבוצה.

 

 

עם זאת יצחקי, שאיבד לאחרונה גם את מקומו ברוטציה של מכבי תל אביב תחת המאמן החדש שוטה ארבלדזה, יצטרך לעשות ויתורים כואבים כדי להגיע לבית"ר. החלוץ שמשתכר כ-300 אלף דולר בקריית שלום יכול לקבל אצל טביב רק כ-180 אלף דולר. בנוסף, יצחקי כאחד השחקנים הפופולאריים של סגנית האלופה מרוויח מהמרצ'נדייז של המועדון.

 

בעוד יצחקי מתקרב, המו"מ מול גילי ורמוט תקוע. בית"ר מתעקשת שקשר מכבי חיפה ישיג בעצמו את השחרור ממכבי חיפה ורק אז יתנהל עמו משא ומתן.

 

ורמוט. דווקא הוא יושב יותר טוב על המשבצת של אצילי (ערן לוף)

 

לוורמוט כמה יתרונות על יצחקי. טביב מכיר אותו היטב מהתקופה בה זכו יחד בתואר אליפות עם הפועל תל אביב ב-2010, המאמן רן בן שמעון נותן לו עדיפות והוא יכול גם למלא את החור שהותיר עומר אצילי כעושה משחק. "אין ספק שוורמוט יכול לעזור לנו אבל לא ננהל מו"מ עם שחקן תחת חוזה".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ