תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מכבי ת"א רוצה להתחזק, שלומי אזולאי ייפרד?

מכבי ת"א רוצה להתחזק, שלומי אזולאי ייפרד?
הצהובים שואפים לצרף לפחות שחקן אחד. שגיב יחזקאל מרשים באימונים

מכבי תל אביב טרם לא השלימה את הסגל עד תום חלון ההעברות ביום רביעי ועשויה להחתים מגן זר גם אם זה לא יוכל להירשם לאירופה, כשהמועד כבר עבר.

 

לאחר הגעתם של וידאר קיארטנסון ושגיב יחזקאל והשוער דניאל, הסגל הרחב מונה עכשיו 26 שחקנים וההערכות שישוחררו 2 שחקנים, יעזבו עד יום רביעי לאחר שהשוער חביב אוחיון כבר חתם בווטפורד.

 

 

החלוץ עדן בן בסט שהמאמן שוטה ארבלדזה הודיע לו כי הוא ממשיך בקבוצה צריך לקבל החלטה בנושא מעמדו. ברק יצחקי שמחזיק בחוזה לשנתיים נוספות עשוי כאמור לעלות לבירה. יצחקי מתסוכל ממעמדו אצל ארבלדזה ולא הסתיר זאת לאחר החילוף שלו באשדוד במשחק הליגה האחרון. החלוץ ממתןי להצעה מבית"ר ירושלים כשבמכבי ת"א הוא מרוויח קרוב ל-300 אלף דולרים בעונה וייאלץ לוותר על חלק משכרו.

 


נשאר צהוב (ערן לוף)

 

נראה כי עד יום רביעי עשוי הקשר שלומי אזולאי לעבור לקבוצה אחרת למרות שנרשם למשחקי שלב הבתים בליגה האירופית.

 

מכבי תל אביב ממתינה לשובו של וידאר קיארטנסון ממשחקה של נבחרת איסלנד נגד אוקראינה כמו של פרדראג ראיקוביץ', איגור פליפנקה, נוסא איגיבור והאריס מדוניאנין ושחקני הנבחרות הבוגרת והצעירה כדי להתכונן למשחק נגד בית"ר ירושלים אם הליגה לא תמשיך להיות מושבתת.

 

המאמן שוטה ארבלדזה אמור להציב בקו הקדמי רביעייה חזקה כשלצד טל בן חיים, דור מיכה ואוסקר סקאריונה, האיסלנדי קיארטנסון יערוך בכורה.

 


יחזקאל באימון, מרשים עד כה (מכבי ת"א, רשמי)

 

חלוץ הרכש מהפועל תל אביב, שגיב יחזקאל מרשים במיוחד באימונים שקיים עד כה והוא אמור לזכות בדקות משחק משמעותיות כשהמאמן יחלק את הכוחות בין ליגת העל למשימה האירופית בה יזכו גם יוסי בניון, אייל גולסה דור פרץ ועדן בן בסט לנוכחות ארוכה על כר הדשא.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ