תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מבחן כשירות לגולסה, נאתכו וכיאל בהמתנה‎

מבחן כשירות לגולסה, נאתכו וכיאל בהמתנה‎
קשר מכבי ת"א סובל מרגישות ועשוי להחמיץ את איטליה. חמד מאוכזב ממעמדו

נבחרת ישראל תקיים הערב (ראשון) באצטדיון סמי עופר את האימון המסכם לקראת המשחק מחר במוקדמות מונדיאל 2018 נגד נבחרת איטליה. לפני האימון תתקיים מסיבת עיתונאים (18:30) בהשתתפות המאמן אלישע לוי והקפטן ערן זהבי.

 

המאמן קיים שיחות אישיות עם השחקנים והודיע להם על ההרכב הצפוי למשחק. ההתלבטות היחידה שנותרה היא לגבי שיתופו של אייל גולסה – הג'וקר של לוי לקראת המשחק, שאמור לפתוח על חשבונו של ביבראס נאתכו, שהיה שחקן הרכב קבוע בתקופתו של אלי גוטמן.

 

 

גולסה הסובל מרגישות בשריר הירך האחורי, מטופל על ידי רופא הנבחרת ד"ר מרק רוסנובסקי, ויערוך תרגול קצר בנוכחות רופא הנבחרת, הד"ר רוסנובסקי ועוזרי המאמן רפי כהן ועמיר תורג'מן, כדי לקבל חוות דעת לקראת אימון, כאשר החלטה סופית תתקבל רק בסיומו.

 

חמד. לא מרוצה ממעמדו (עדי אבישי)

 

למרות השקט היחסי, יש שחקנים רבים שחשים מאוכזבים מבחירתו של אלישע לוי. בשיחות עם מקורבים, שחקנים כמו נאתכו, אלי דסה ותומר חמד מביעים תרעומת על כך שאינם מתוכננים לפתוח במשחק הראשון במוקדמות המונדיאל.

 

החשיבה של המאמן אלישע לוי היא לפתוח עם קו הגנה שיכלול ברובו שחקנים משורות האלופה הפועל באר שבע, אשר מתואמים מקצועית מהעונה שעברה ומההופעות במוקדמות ליגת האלופות. בין הקורות מתוכנן לעמוד דודו גורש, כאשר המגנים יהיו אופיר דוידזאדה ובן ביטון. בעמדות הבלם יפתחו שיר צדק ולצידו איתן טיבי או רמי גרשון.

 

אצילי. יערוך בכורה (עדי אבישי)

 

בקישור מובטח מקומו של ניר ביטון כאשר בירם כיאל אמור להחליף את גולסה במקרה שלא יהיה כשיר. שלושת שחקני הקו הקדמי צפויים להיות עומר אצילי בהופעת הבכורה שלו בנבחרת, טל בן חיים והקפטן ערן זהבי.

 

במהלך האימונים התכוננו בנבחרת למשחק הלחץ של האיטלקים, שצפויים לפתוח במערך 4:4:2, במשחקו הרשמי הראשון של ג'מפיירו ונטורה. כמו כן, הצוות המקצועי נערך כדי למנוע מהאזורי שליטה במרכז המגרש, שיאפשר להם לצאת להתקפות מהירות.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ