תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לא מספיק לה: ב"ש ממשיכה לחפש חיזוק. אוחנה יגיע?

לא מספיק לה: ב"ש ממשיכה לחפש חיזוק. אוחנה יגיע?
האלופה מתכוננת לסכנין, האוהדים בטירוף לקראת הליגה האירופית
לאחר איבוד הנקודות בשבוע שעבר נגד הפועל תל אביב, הפועל באר שבע חזרה הבוקר לאימונים לקראת המשחק החשוב מול בני סכנין במחזור הקרוב. ברק בכר נתן מנוחה לשחקניו לאחר פתיחת העונה המאסיבית שעברה על המועדון בשל ההשתתפות במוקדמות ליגת האלופות.
 
הבשורה המשמחת עבור האדומים היא שלמעט מוחמד גאדיר כל הפצועים צפויים לחזור לפעילות במהלך השבוע הקרוב כולל הקפטן אליניב ברדה. מאור מליקסון שנעדר מסגל הנבחרת צפוי להיות גם הוא כשיר לקראת ההתמודדות מול חבורתו של יוסי אבוקסיס. 
 
 
למרות זאת, התעוררה מהומה ברשתות החברתיות בעקבות תמונה שצילם אוהד ב"ש באילת ובה נראה בן שהר עם תחבושת ברגלו. בקבוצה הסבירו שהחלוץ שבילה בחופשה, נחבל ברגלו אולם כבר הבוקר ערך עם הקבוצה אימון מלא ובכך הרגיעו את החשש מגל פציעות חדש בבאר שבע.
 
במישור המקצועי, רועי גורדנה טרם מצא קבוצה שתקלוט אותו ונכון לרגע זה הוא נרשם לשלב הבתים של הליגה האירופית. ככל הנראה, הקשר עשוי לחזור לרוטציה של בכר זאת כמובן בהתאם ליכולות שיציג הקשר באימונים אף על פי שהוא אינו בתוכניות של הקבוצה. 
 

הדאיג את האוהדים. שהר (דני מרון)
 
עוד בנושא הרישום לליגה האירופית, בבאר שבע אמנם עברו את המועד האחרון לרישום שחקנים אולם לספורט1 נודע כי בכל זאת מחפשים רכש ישראלי צעיר ומבטיח שישתלב ברוטציה של המועדון בהדרגה. 
 
השמות שהועלו בתחילה באים בעיקר מכיוון מ.ס. אשדוד, אולם בשל מסרים שקיבלו מג'קי בן זקן על שחקנים דוגמת מיכאל אוחנה, אור אינברום וגדי קינדה נראה כי אין נכון לרגע זה אפשרות שעסקה כזו תצא לפועל.
 
הטירוף לקראת הליגה האירופית ממשיך, כאשר אוהדי הקבוצה רכשו את כל הכרטיסים שהוקצו למשחק החוץ בפראג. למזלם, לאחר פנייה של ראשי המועדון הבאר שבעי הופשרו כרטיסים נוספים עבור אוהדי הקבוצה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ