תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לא עבדה התקווה: 3:1 לאיטליה על ישראל

לא עבדה התקווה: 3:1 לאיטליה על ישראל
שער מרהיב של בן חיים לא הספיק מול פלה, קנדרבה ואימובלה בפתיחת הבית

עם סיכוי לא גדול לעשות משהו בקמפיין מוקדמות המונדיאל, נבחרת ישראל כמעט השכילה להדהים אבל רק כמעט. בסוף ודי כרגיל היא נכנעה 3:1 בסמי עופר לנבחרת איטליה במשחק הראשון של הקמפיין.

 

הרבה נחישות והתלהבות היו לכחולים בפתיחת המשחק, אבל כבר אחרי 14 דקות ובקלות יתרה, האזורי עלו על הלוח. אנטונלי העביר רוחב, גרציאנו פלה דחק לרשת את הראשון. האוויר יצא, בן ביטון נכשל בסגירה פעם אחר פעם ובדקה ה-30 גם הכשיל את אנטונלי ברחבה. אנטוניו קדנרבה אמר תודה, שלח את גורש לצד אחד ואת הכדור לצד השני, 0:2.

 

 

כשחשבנו שזה נגמר הגיע עוד רגע נוצץ של טל בן חיים. חלוץ מכבי תל אביב, קיבל מחמד והקפיץ באומנות מעל ג'יג'י בופון האגדי, רק 1:2 לאיטליה בהפסקה.

 

עם פתיחת המחצית הראשונה נפצע איתן טיבי והוחלף, אבל התקוות דווקא גברו עם הרחקתו של ג'ורג'יו קייליני. הנבחרת של אלישע הפעילה לחץ, בופון כמעט נכנע אבל גם מנע שוויון ונבחרת גדולה היא כזו שיודעת להכריע.

 
 

איטליה תקבל גב (ערן לוף)
 

זה מה שקרה בדקה ה-83. ג'יאנלואיג'י בופון שלח כדור ארוך, צ'ירו אימבולה המחליף התגבר על שיר צדק וסגר עניין. איטליה תתמקד במפגש עם ספרד, ישראל תנסה לאגור נקודות מול מקדוניה.

 

חולצות של יובנטוס הם מצרך מבוקש בחיפה (ערן לוף)
 

בלי פוזה, בופון מודה לקהל שיודע להעריך (ערן לוף)
 

זהבי יכניע אותו? (ערן לוף)
 
הרכבים
נבחרת ישראל: דודו גורש, בן ביטון, שיר צדק, איתן טיבי (רמי גרשון, 50), אופיר דוידזאדה, שרן ייני, ניר ביטון (עומר אצילי, 58), בירם כיאל, טל בן חיים (רועי קהת, 61), ערן זהבי, תומר חמד.
 
נבחרת איטליה: ג'יאנלואיג'י בופון, ג'ורג'יו קייליני, אנדראה ברצאלי, לאונרדו בונוצ'י, לוקה אנטונלי, אנטוניו קנדרבה (אלסנדרו פלורנצי, 67), מרקו וראטי, ג'יאקומו בונאטבנטורה (אנג'לו אוגבונה, 62), מרקו פארולו, אדר (צ'ירו אימובילה, 70), גרציאנו פלה.
 
מהלך המשחק
 
דקה 14
מצב ממשי ראשון, 0:1 לאיטליה: החבורה של ונטורה לא צריכה הרבה יותר. וראטי העביר לאנטונלי שהמשיך ברוחב, גרציאנו פלה הבלתי מכוסה שלח לרשת מתוך תיבת החמש.


איטליה חוגגת יתרון, גם בלבן (ערן לוף)


פלה, לא שכח להבקיע גם מסין (Gettyimages)
דקה 31
כבר 0:2 לאיטליה: מופע חלק של בן ביטון שספק הכשיל את אנטונלי ברחבה. אנטוניו קנדרבה אמר תודה ושלח בקלות לרשת של גורש.


כיאל עם חולצה שכולה נחישות (ערן לוף)
דקה 35
ישראל חזרה לתמונה, ועוד איך חזרה, 2:1: טל בן חיים קיבל קטנה מחמד ומקצה הרחבה הקפיץ באומנות מעל ג'יאנלואיג'י בופון. בשביל זה קונים כרטיס.


בן חיים, שער ששווה חוזה באירופה? (ערן לוף)
דקה 45
גורש מנע את השלישי. אדר הקפיץ לרחבה, פלה עלה מעל טיבי ונגח לפינה, אבל שוער הפועל באר שבע זינק והדף לקרן.
דקה 55
איטליה נותרה בעשרה שחקנים: תומר חמד הופל על ידי ג'ורג'יו קייליני. בלם יובנטוס ספג צהוב שני והורחק.


בן חיים, נגמר לו האוויר (ערן לוף)
דקה 65
דאבל פס נהדר בין המחליף רועי קהת לאופיר דוידזאדה כמעט סידר שוויון, המגן החדש של גנט הוציא רוחב, אך לא היתה רגל מסיימת בתוך תיבת החמש של בופון.
דקה 68
לחץ של ישראל להשיב שוויון. רועי קהת ירה מ-25 מטרים, בופון הדף רע וערן זהבי שלח את הריבאונד אך הפעם השוער האגדי הדף נהדר.


טיבי כואב, נטש את ההתמודדות (ערן לוף)
דקה 83
וזה נגמר, 1:3 לאיטליה: כדור ארוך של בופון לעבר אימבולה המחליף ששלח את שיר צדק לקרקע עם הכתף ואת הכדור לרשת של דודו גורש.


נבחרת גדולה גם יודעת להכריע, איטליה חוגגת את השלישי (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ