תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברק יצחקי סיכם בבית"ר ירושלים לשנתיים הבאות

ברק יצחקי סיכם בבית"ר ירושלים לשנתיים הבאות
חלוץ מכבי תל אביב הסכים להצעת טביב, ירוויח כ-180 אלף דולר לעונה בבית וגן

לפני מעט יותר משש שנים מכרה בית"ר ירושלים את הכוכב הכי גדול שלה דאז, ברק יצחקי, עבור שני מיליון דולר במטרה לסייע למועדון שהיה מצוי בבעיות כלכליות קשות. החלוץ הודה כי הוא עושה זאת למען קבוצתו האהודה והיה נשאר אם היה יכול, אבל כעת המעגל על סף סגירה.

 

לספורט1 נודע כי ברק יצחקי צפוי לעבור רשמית לבית"ר ירושלים תוך 48 שעות, ככל הנראה עוד היום, לאחר שהסכים לוותר על סכומי כסף משמעותיים וכעת ממתין רק לקבל את ברכת הדרך מג'ורדי קרויף וראשי מכבי תל אביב, שלא צפויים לעמוד בדרכו של החלוץ שדקות המשחק שלו תחת שוטה ארבדלזה הולכות ופוחתות.

 

 

חוזהו של יצחקי בקריית שלום מסתיים בתום העונה, הוא כבר הוארך על ידי ג'ורדי קרויף שקיצץ את שכרו מכ-550 אלף דולר לכ-280 בעונה, ולמען המעבר לבירה הוא הסכים לקצץ פעם נוספת וטביב צפוי לשלם לו כ-180 אלף דולר בכל אחת משתי העונות הבאות. החוזה המובטח לעונה הבאה בסכום של כ-180 אלף דולר היה הטריגר. יצחקי לקח בחשבון שיש מצב שיתקשה להשיג חוזה בסדר גודל כזה בעונה הבאה.

 

יצחקי. זכה בשתי אליפויות בבית"ר (דני מרון)

 

יצחקי, שבסוף החודש יחגוג יום הולדת 32, יקבל את החולצה מספר 10 בבירה. החלוץ קיבל ממכבי תל אביב את המשכורות האחרונות, גם את חודש ספטמבר תשלם לחלוץ מכבי תל אביב, כך שבעונה הנוכחית הוא ירוויח בנוסף לשכר מבית"ר ירושלים גם כ-60 אלף דולר שכבר התקבלו מצהובים.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ