תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פיאניג'יאני: הצלחה באירופה קריטית להמשך ההתקדמות

פיאניג'יאני |
מאמן הפועל ירושלים בראיון באיטליה: "אמארה עובד קשה ולומד ליגה חדשה"
הפועל ירושלים עברה שינוי משמעותי במהלך הקיץ הנוכחי ומשחק הכנה בודד עדיין לא מבשר לאן נושבת הרוח. בראיון באיטליה סיפר המאמן החדש סימונה פיאנג'יאני על המטרות של המועדון הישראלי, החניך החדש אמארה סטודמאייר והחזרה שלו לזירת המועדונים בתור מאמן נבחרת לשעבר. 
 
"אין משחקים קלים באירופה והצלחה במסגרת הזו קריטית להמשך ההתקדמות של הפועל ירושלים", הבהיר פיאניג'יאני. "אני שמח לחזור לאמן במועדון, זה שונה מאוד מלהדריך נבחרת. אני ניצב בפני דרך חדשה לגמרי והדבר הכי מתגמל הוא לראות את הצמיחה של הקבוצה. הפועל ירושלים זה הימור טוב: סגל חדש ושאפתני, ליגה טובה והמון השפעה חדשה". 
 
 
"המשחק בשבת היה אימון טוב, מבחן טוב", הסביר המאמן האיטלקי בראיון לאתר היריבה דינמו ססארי. "התחלנו בהכנות מאוחר כי הליגה הישראלית נפתחת אחרי האיטלקית, כך שהיינו בפיגור של שבוע לעומת היריבה שפגשנו. ראינו הרבה דברים טובים על המגרש. בחצי השני הצלחנו לתקן טעויות תוך כדי תנועה. אם יש אווירה טובה ועובדים ביחד, הדברים פועלים". 
 

אמארה סטודמאייר, החתמה שמשפיעה (אתר הפועל ירושלים)
 
על צירופו של אמארה סטודמאייר הוסיף המאמן המנוסה: "מעניין להחזיק שחקן כזה בסגל. סטודמאייר הוא שחקן גדול עם קריירה נהדרת, אבל הוא נזרק לליגה חדשה לחלוטין עם חוקים אחרים ומרווחים אחרים. עוברת עליו תקופה מלאת מוטיבציה עם נחישות אדירה, הוא מתאמן פעמיים ביום בגיל 35 עם אינטנסיביות אדירה והוא רעב מאוד ללמוד כל פרט".  
 
"העובדה שסטודמאייר נמצא בקבוצה מעניקה מוטיבציה גבוהה מאוד לכולנו כי זה עשוי להיות יתרון שיעזור לנו המון", הסביר סימונה פיאניג'יאני. 
 
הפועל ירושלים תצא לדרך באופן רשמי ב-27 בספטמבר במפגש עם הפועל תל אביב במסגרת גביע ווינר. משחק הפתיחה במסגרת ליגת העל יהיה מול בני הרצליה בארנה ב-8 באוקטובר. המשחק הראשון של האדומים ביורוקאפ יהיה ביקור אצל פואנלברדה.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ