תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גולדהאר הכריע: ברק יצחקי נשאר במכבי ת"א

גולדהאר הכריע: ברק יצחקי נשאר במכבי ת"א
החלוץ סיכם את תנאיו בבית"ר, אבל הבעלים הקנדי הטיל וטו על המהלך

ברק יצחקי נשאר במכבי תל אביב עד סיום העונה. החלוץ הוותיק כבר סיכם את תנאיו על חזרה לבית"ר ירושלים אחרי שש שנים, אבל בעלי מכבי מיץ' גולדהאר הטיל וטו על המהלך. הסיבה: הבעלים הקנדי מאמין כי יצחקי עדיין יכול לתרום מקצועית לצהובים מתל אביב.

 

"אלי טביב הוציא לגולדהאר את הנשמה עד שהעביר אליו את שלומי אזולאי ואלי דסה בקיץ שעבר", אמרו מקורבים לבעלים של מכבי ת"א, "מיץ' לא שוכח את זה". הבעלים של בית"ר שהופתע מההתפתחות ניסה ליצור קשר עם הקנדי ולהביא לפתרון התסבוכת, אבל הפור נפל.

 

 

 

כאמור, יצחקי וטביב סגרו ביניהם את כל הפרטים מוקדם יותר, והמתינו לברכת הדרך מגולדהאר - הודעה שלא הגיעה. בנוסף, הבעלים של בית"ר נפגש עם יעקב ורמוט, אביו של גילי קשר מכבי חיפה. ואולם, מאוחר יותר אישרו הירוקים כי ורמוט יישאר בכרמל עד תום העונה.

 

 


ורמוט, יבקש שחרור כדי לעלות לבירה? (ערן לוף)

 

מלבד ענייני הרכש, בבית"ר החל בהתרשמות קשר ברזילאי בן 19 שבמידה וירשים עשוי להירשם בקבוצת הנוער של המועדון ולשחק גם בבוגרים.

 

באשר למשחק נגד מכבי תל אביב, המאמן רן בן שמעון שוקל לעלות במערך זהה לזה שפתח נגד סנט אטיין בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית כאשר טל כחילה ודוד קלטינס ישתפו פעולה עם חסוס רואדה במרכז ההגנה.

 

אריק סאבו שהגיע ללא כושר משחק, משתלב בהדרגה ועדיין לא הוחלט אם ייכלל בסגל כאשר בכל מקרה לא יהיה חלק מה-11. בנוסף לכך, למרות הכושר המצוין של לידור כהן שהבקיע בשני המחזורים הקודמים בן שמעון עדיין מתלבט בינו לבין יוהאן אודל בכנף שמאל.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ