תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אצילי הוצג בגרנאדה: "מקווה להתאקלם מהר"

אצילי הוצג בגרנאדה: "מקווה להתאקלם מהר"
הישראלי לא ממש הסתדר עם הקפצת הכדור, והצהיר: "אני הולך ללמוד מהר"
יש נציג ישראלי בספרד, עכשיו זה כבר רשמי לגמרי. עומר אצילי הוצג כשחקן חדש של גרנאדה, שעברה לא מעט תהפוכות בקיץ והחליפה חלקים משמעותיים מהסגל. "אני מקווה להתאקלם כאן מהר כדי שאוכל לעזור לקבוצה בהקדם", אמר הקשר הישראלי בראיון לאתר הרשמי של המועדון. 
 
"התאמנתי מספיק, שיחקתי בליגה הישראלית לפני שהגעתי ואני מוכן", הבהיר אצילי למקומיים. "אני הולך ללמוד מהר. חבריי לקבוצה התנהגו יפה מאוד וכבר יש לי חברים בסגל". הליגיונר אף הבהיר כי הוא מעדיף לשחק בכנף ימין, והוסיף: "אבל אני יכול לשחק גם בצד שמאל ובמרכז השדה". 
 
 
"הוא הבטחה לעתיד", הסביר סגן נשיא המועדון איגנסיו קוארבה. "אנחנו תומכים בו והוא הגיע בזכות עצמו". ועומר אצילי לא היה השחקן החדש היחיד שהוצג בגרנאדה. 
 
"ידעתי שאם אעבור בהשאלה, זה יהיה לגרנאדה", סיפר סרג'י סאמפר, הכשרון שהגיע מברצלונה. "יש לי המון רצון להשתפר, ללמוד ולעזור לקבוצה. אני רוצה גם להלהיב את האוהדים כדי לעשות עונה גדולה. סגנון המשחק של המאמן (פאקו חמס) היה הדבר שהכי שכנע אותי. זו הייתה האופציה הטובה ביותר". 
 
גרנאדה פתחה את העונה עם 1:1 ביתי מול ויאריאל, לפני שנכנעה בחוץ 5:1 ללאס פלמאס. במחזור הקרוב יארחו אצילי וחבריו החדשים את אייבאר (ראשון, 19:15), כאשר חמישה ימים לאחר מכן יחכה להם ביקור לא פשוט אצל בטיס.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ