תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"מליקסון החדש": ב"ש מרוצה מהחתמת אוחנה

"מליקסון החדש": ב"ש מרוצה מהחתמת אוחנה
בן זקן לא רצה להגיע לבוררות, ולכן מכר את הקשר עכשיו למרבה במחיר
דקות ספורות לפני שחלון ההעברות בכדורגל הישראלי ננעל הפועל באר שבע שוב הצליחה להפתיע רבים. האלופה החתימה לחמש שנים את מיכאל אוחנה, הקשר המוכשר של אשדוד והנבחרת הצעירה. פלא שבבירת הנגב מרגישים שהם המנצחים הגדולים של החלון?
 
בבאר שבע ניסו כבר לפני כשבוע וחצי לצרף את הקשר הצעיר, אבל נתקלו בסירוב מוחלט של ג'קי בן זקן. עם זאת, בעלי אשדוד הבין כי במידה שלא ימכור את אוחנה הוא עשוי להגיע איתו לבוררות, ועל כן מיהר למכור אותו למרבה במחיר. ב"ש שילמה עבורו 4.5 מיליון שקלים.
 
 
בכל מקרה, בבאר שבע מתרגשים מההחתמה החדשה - השישית בקיץ הנוכחי - ומאמינים כי "עם עבודה נכונה אוחנה יכול להיות מאור מליקסון החדש". ובכן, מהקשר הצעיר כבר יש ציפיות רבות בבירת הנגב.
 
מלבד אוחנה, ברק בכר צירף לסגל העונה גם את גיא חיימוב, מיגל ויטור, מיחאי קורהוט, יובל שבתאי ולוסיו. במועדון מרוצים מאוד מכל הרכישות בחודשים האחרונים ומקווים כי אלה יעזרו לקבוצה לזכות באליפות שניה ברציפות.
 
אחרי שסיימה רק ב-0:0 עם הפועל תל אביב במחזור שעבר באר שבע תנסה לחזור למסלול הניצחונות בשבת הקרובה, אז היא תארח את בני סכנין. חמישה ימים מאוחר יותר תפתח האלופה את דרכה בשלב הבתים של הליגה האירופית במשחק חוץ מול אינטר.
 

מליקסון החדש? אוחנה לצד ברקת וסוכנו
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ