תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

החולצה חיכתה: אכזבה בבית"ר מאי הגעת יצחקי

החולצה חיכתה: אכזבה בבית"ר מאי הגעת יצחקי
טביב ניסה להחזיר את החלוץ, אך לא הצליח לחזק אחרי עזיבת עומר אצילי
ם הפועל באר שבע היא המנצחת הגדולה של חלון ההעברות, הרי שבית"ר ירושלים היא ללא ספק המאוכזבת ביותר מכולן. הקבוצה מהבירה ניסתה להתחזק בברק יצחקי ובגילי ורמוט, אבל בסופו של דבר נשארה בידיים ריקות, וזאת עוד אחרי עזיבת עומר אצילי.
 
אלי טביב ניהל מגעים באופן אישי עם יצחקי ו-ורמוט, אבל לא פנה ישירות למכבי תל אביב ומכבי חיפה כדי לבדוק אם אלו ישחררו את השחקן, מה שמנע את קיום העסקאות בסופו של דבר. שחקנים במועדון וגם האוהדים קיבלו זאת באכזבה גדולה.
 
 
בבית"ר, כאמור, התאכזבו מאוד מאי הגעת יצחקי. יתרה מכך, איש המשק הנצחי, מאיר הרוש, כבר דאג לשחקן לארונית ולחולצה עם הספרה 10, אבל גם זה היה לשווא. "ברק היה מוסיף לנו המון. כבר התחלנו לדמיין מה יהיה איתו וזה מאוד מאכזב שהוא לא הגיע בסוף", אמר אחד השחקנים.
 
איפה החיזוק? טביב (דני מרון)
 
ללא יצחקי - וללא שום חיזוק אחרי עזיבת אצילי - בית"ר ממשיכה להתכונן לקראת המשחק מול מכבי תל אביב, אשר אחריו עשויה לנחות עוד מכה מוראלית על המועדון מהבירה. כידוע, הצהובים-שחורים לא ניצחו בשני המחזורים הראשונים בליגת העל.
 
רן בן שמעון שוקל לעלות במערך עם שלושה בלמים. דוד קלטינס, שלא זכה ליותר מדי קרדיט בתחילת העונה, ממשיך להוכיח את עצמו באימונים וצפוי לפתוח ב-11. איתי שכטר שירד לספסל נגד קריית שמונה יחזור להוביל את ההתקפה של בית"ר.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ