תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר רצה חיזוק, בן זקן השתכנע: עסקת אוחנה

בכר רצה חיזוק, בן זקן השתכנע: עסקת אוחנה
מסיבוב הפרסה ועד שהוחלט להשקיע. כך עבר הכשרון מאשדוד להפועל באר שבע
כמעט משום מקום, למרות שבהחלט היה על הכוונת, הפועל באר שבע החתימה את מיכאל אוחנה מאשדוד. זה קרה דקות ספורות לפני סגירת חלון ההעברות, ועל כן היה מדובר במהלך מפתיע מאוד. אז איך הכל קרה? הנה הצצה אל מאחורי הקלעים של העסקה האחרונה של האלופה.
 
במועדון מבירת הנגב התקבלה ההחלטה לצרף שחקן צעיר בעל פוטנציאל גבוה לחלק הקדמי כבר בתחילת חודש אוגוסט, מעט אחרי ההודעה של מאור בוזגלו על המשך דרכו, וברק בכר סימן שלושה מועמדים: אור אינברום, שגיב יחזקאל ואחד, מיכאל אוחנה.
 
 
במשך תקופה חשבה באר שבע על הרצון להתחזק, אבל הדברים התנהלו על מי מנוחות. אלא שאז הגיע משחק הגומלין מול סלטיק, ובו נתקל בכר בסיטואציה לא מוכרת: אין חילוף התקפי על הספסל אחרי היציאה של מאור מליקסון והכניסה במקומו של מאור בוזגלו. 
 
לאחר המשחק מול הסקוטים, הבינו במועדון כי הם חייבים לצרף שחקן נוסף לרוטציה. כבר בתחילת השבוע שעבר שוחחו גורמים בבאר שבע עם ג'קי בן זקן, בעלי מ.ס. אשדוד, ושמעו ממנו: "אור אינברום ומיכאל אוחנה לא רלוונטים עבורכם".  
 

סירב בתוקף בשלב הראשון. בן זקן (עדי אבישי)
 
בעקבות כך, עברו בבאר שבע לגשש בגזרת שגיב יחזקאל, אבל לאור המחיר המופרז ירדו מחלוץ הפועל ת"א. בשלב הזה בבאר שבע כבר התחילו להפנים כי לא יצליחו להנחית שחקן התקפה נוסף, אלא שאז חלה תפנית מפתיעה בעלילה.
 
גנט הגישה הצעה רשמית על אוחנה בסך מיליון וחצי יורו, שלמרבית ההפתעה בן זקן דחה על הסף. במשפחתו של הקשר המוכשר לא אהבו את ההחלטה של הבעלים, בלשון המעטה. כתוצאה מכך, בסוף השבוע החלו להישמע קולות מכיוונו של אוחנה על חשיבה ללכת לבוררות בטענה כי "החוזה לא בתוקף".
 

אוחנה, שקל ללכת לבוררות (אודי ציטיאט)
 
בן זקן לא התרגש בשלב הראשון, אבל מהר מאוד הבין כי אוחנה עשוי לברוח לו בין האצבעות, זאת לאור מקרי עבר בהם הבורר החמיר עם הקבוצה המתעמרת לכאורה. לכן, הבעלים התחיל לחפש פתרונות. ביום רביעי בצהריים - שעות לפני סגירת החלון - בעלי אשדוד החליט: אוחנה צריך להימכר למרבה במחיר.
 
אלונה ברקת, בעלי הפועל באר שבע, הסירה את הכפפה והניחה הצעה אדירה: מיליון דולר לאשדוד וחוזה לחמש שנים בסך 900 אלף דולר לכל התקופה עבור מיכאל אוחנה שעד כה קיבל משכורת חייל (קצת יותר מאלף דולר בחודש).
 
שני הצדדים הבינו שאין להם יותר מדי מקום לטעויות בשל הזמן הקצר. לאחר דין ודברים קצר בין ברקת לבן זקן, הוחלט כי בעלי ב"ש תעלה את ההצעה בכ-100 אלף דולר ותשלח את דן ביטון בהשאלה עם אופציה לרכישה עתידית של אשדוד. כך, אם כן, הפתיעה ב"ש פעם נוספת את ליגת העל.
 
ברקת, לא נתנה לאוחנה לחמוק לה
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ