תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: "עשינו מאמץ לצרף את ורמוט ויצחקי"

בן שמעון: "עשינו מאמץ לצרף את ורמוט ויצחקי"
מאמן בית"ר הבהיר: "יש לי את כל הכלים בסגל כדי להגיע מוכן למכבי ת"א"
בית"ר ירושלים מעלה הילוך בהכנות לקראת משחק הליגה הקרוב מול מכבי תל אביב (ראשון, 20:45), אבל במועדון לא מסתירים את ההחמצה של חלון ההעברות החולף. "נעשה מאמץ אדיר לצרף את השחקנים האלה", הודה המאמן רן בן שמעון בנוגע לגילי ורמוט וברק יצחקי, שהיו על הכוונת עד לרגע האחרון. "רציתי לצרף אותם, זה לא סוד. אני שמח על הסגל שיש לי, לא חסר לי בו דבר".
 
"אצילי יצא לדרך חדשה. עשיתי הכל כדי שיישאר פה. אני מאחל לו הצלחה", המשיך בן שמעון. "יש לנו קבוצה מצוינת, צריך טיפה סבלנות לתת לה להתחבר. לכולנו יש ציפיות גבוהות מעצמנו, נעשה דברים טובים בליגה. אני מאמין שיהיה טוב לבית"ר ירושלים. בסך הכל הקבוצה נמצאת בכושר גופני טוב".
 
 
לקראת המפגש עם מכבי תל אביב אמר המאמן: "אלה שתי קבוצות מצוינות, הכל פתוח במשחק הזה. לי יש את כל הכלים המקצועיים כדי להגיע הכי מוכן. מאמנים היום, בטח כאלה שיש להם שחקנים אינטליגנטים, צריכים לדעת לשלב בין שיטות משחק". 
 
"יש לנו עוד 3 ימים לעבור, אני עובר עם השחקנים האלה תהליך", השיב בן שמעון כשנשאל על שילובם של שחקנים חדשים. "לאריק סאבו לוקח זמן להיכנס לעניינים. עוד 3 אימונים יהיו לי עוד קצת חומרים שיעזרו לי לבחור את הסגל הסופי".
 

יחייכו גם אחרי המחזור הקרוב? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ