תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

אוהדי בית"ר רותחים מזעם, "כשהראש חולה כל הגוף סובל"

אוהדי בית\ר ירושלים זועמים |
חלק מהצהובים שחורים, שהיו בטוחים שברק יצחקי חוזר לטדי, טוענים שהם מצאו את הסיבה: "מכבי ת"א לא אשמה, מיץ' גולדהאר לא אשם, על הכשלון אחראי בן אדם אחד שמחפש רק לעקוץ". וגם: מה אמר בן שמעון?
"נעשה מאמץ אדיר לצרף את ברק יצחקי וגילי ורמוט", הודה מאמן בית"ר ירושלים רן בן שמעון. "רציתי אותם, זה לא סוד.  למרות שהם לא הגיעו אני שמח על הסגל שיש לי, לא חסר לי בו דבר".
 
 
למרות דבריו של המאמן, ולמרות שבכלי התקשורת פורסם שמיץ' גולדהאר הוא האיש שחתום על הישארותו של ברק יצחקי במכבי ת"א, אוהדי בית"ר ירושלים חשפו את שמו של האשם, לטענתם, והם רותחים מזעם.
 
 
"עסקת ברק יצחקי נפלה. על הכישלון אחראי בנאדם שממשיך לפתוח שמפניות על חשבוננו. אותו אחד שרק השבוע זרמו לכיסו 750 אלף יורו". כך נכתב בעמוד הפייסבוק בית"ר נט, המונה כ-51,000 אוהדים.
 
אלי טביב סופג אש. "אנשי עסקים התגייסו, אוהדים התפללו" (עדי אבישי)
 
"זה מה שקורה שמחכים לדקה ה-90 של חלון ההעברות ומחפשים לעקוץ. זה מה שקורה כשלא מוכנים לשלם דמי ההעברה ומחפשים רק שחקנים ללא חוזה, או השלמות שכר מקבוצות שונות. זה מה שקורה שיש בעלים שלא מוכן להשקיע מכספו, או לפחות להשוות את ההכנסות הרבות שיש לו מהקבוצה".
 
"אנשי עסקים התגייסו, אוהדים התפללו והבטיחו לקנות מנויים, יצחקי ויתר על מאות אלפי שקלים, אבל רק בנאדם אחד שהיה צריך לעשות מאמץ קטן בחר שלא לעשות אותו. האשמה היא לא על מכבי או גולדהאר. ההתנהלות היא הגורם היחיד לכך שברק יצחקי לא חזר ללבוש צהוב שחור. כשהראש חולה כל הגוף סובל".
 
התאכזבו. אוהדי בית"ר ירושלים (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ