תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יצחקי: רציתי דקות, אך שמחתי לשמוע שאשאר

יצחקי: רציתי דקות, אך שמחתי לשמוע שאשאר
חלוץ מכבי ת"א הודה כי ביקש לעזוב. ארבלדזה: "לא הייתי נותן לו ללכת"

פגרת הנבחרת הסתיימה ובמכבי תל אביב החלו להאיץ את ההכנות למפגש ביום ראשון בנתניה מול בית"ר ירושלים, בניסיון לשמור על הפסגה ולרשום ניצחון ליגה שלישי ברציפות.

 

הצהובים חוששים שייאלצו להסתדר ללא הבלמים איתן טיבי ואיגור פיליפנקה שנפצעו במשחקי הנבחרת, ועל מצוקה זו אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק המאמן שוטה ארבלדזה: "אנחנו מקווים ששניהם יוכלו לשחק. גם טיבי עשוי להיות כשיר".

 

 

על היריבה הבאה, אותה מכבי ת"א לא הצליחה לנצח בעונה שעברה, אמר המאמן: "לא הסתכלתי על המשחקים מול בית"ר ירושלים מהעונה שעברה, כי הם החליפו מאמן, זו עונה חדשה וגם יש שחקנים חדשים. היו לנו מספיק שחקנים כדי לראות כמה הם טובים ואנחנו מכבדים אותם, אבל רוצים להראות כמה טובים אנחנו".

 

ארבלדזה. מקווה שלפחות אחד הבלמים הפצועים יהיה כשיר (עדי אבישי)

 

על חלון ההעברות והעובדה כי הקבוצה נותרה עם חמישה זרים אמר המאמן: "אני חושב שהסגל שיש לנו חזק מספיק כדי להתחרות בכל המפעלים. אמרנו כל הזמן שנצרף רק שחקנים שאנחנו יודעים בוודאות שהם ישדרגו אותנו. לאורלנדו סה היה חוזה ובמקרה שלו כיבדנו אותו ולא יכולנו לעשות הרבה, אבל כשהוא קיבל הצעה הוא עבר והמשכנו הלאה".

 

על החלוץ האיסלנדי החדש וידאר קיארטנסון אמר: "חיפשנו מישהו צעיר שיכול להבקיע שערים. לא קל לשחק במכבי תל אביב ותמיד צריך להרשים. חיפשנו שחקן שמשחק לעומק ויודע להבקיע".
 
יצחקי עם סרט הקפטן. "לא הייתי נותן לו ללכת" (עדי אבישי)
 

לצדו של ארבלדזה במסיבת העיתונאים התייצב ברק יצחקי, שהמאמן הודה כי הוא סרב לשחרר אותו מהקבוצה: "ברק יצחקי שחקן חשוב שיכול שנות משחק בשנייה. הוא יכול להנהיג ולהוביל אותנו. אני לא אומר את זה כי הוא יושב לידי פה, אבל לא הייתי נותן לו ללכת. בשניה אחת הוא יכול לשנות משחק ואנחנו צריכים שחקן כזה".

 
ברק יצחקי הודה כי רצה לעבור ואמר: "יש לי היסטוריה ארוכה עם מכבי תל אביב וזה נכון שהיו גם רגעים פחות טובים, אבל לא אשכח להם לעולם שהם תמיד היו לצדי. כמו כל שחקן אני שואף לשחק וכשראיתי שאני מקבל פחות דקות, חשבתי לעבור קבוצה ואני חושב שזה נורמלי. כשכל הגורמים אמרו לי 'לא' - מהבעלים ועד המאמן - עשיתי סיבוב בראש והשלמתי עם העניין שאני נשאר. אני שמח מאוד להיות פה ותמיד היה לי טוב פה".
 
יצחקי. ביקש לעבור בשביל דקות משחק (עדי אבישי)
 
"זוכרים לי את השנים היפות בבית"ר ויש לי המון זכרונות משם. לא פשוט בשבילי באף משחק מולם. היה לי משחק שהבקעתי מולם. אבל ברגע שאני פה, כל כולי כאן", הבהיר ברק יצחקי. "מכבי תל אביב זה מועדון מסודר והכל מתנהל בצורה מסודרת. לא עשיתי דבר אסור. ברגע שקיבלתי את התשובה 'לא', עליתי לאימון והמאמן בכלל לא הרגיש שעברתי כזה יום דרמטי". 
 
"תחרות זה חלק מהעניין במכבי תל אביב כבר מספר שנים", המשיך החלוץ. "אם לא הייתי שואף לשחק ולקבל דקות, אין לי מה לחפש בכדורגל. אני מאוד שמח להיות פה. לרגע לא הרגשתי אכזבה. עברתי יום לא פשוט, זה מאחור והולכים קדימה. אם לא הייתי חושב שאני יכול לעזור ולתרום, לא הייתי מבקש לשחק יותר או שהייתי מבקש לעבור לקבוצה אחרת", הבהיר השחקן.

 

"המאמן הוא מי שקובע מי משחק, המילה העיקרית הייתה גם שלו", הוסיף יצחקי. "באיזשהו מקום גם הייתי מרוצה לשמוע את הבשורה הזאת. ברגע שהבעלים מעורב, גם התמלאתי גאווה. אני כרגע מתרכז בכמה שיותר לשחק".


 

 

בתוך כך, קרן מועדון מכבי תל אביב הודיעה היום על שיתוף פעולה עם ארגון "ספייל אולימפיקס", כך שהצהובים יהפכו לשגרירם הראשונים בישראל של הארגון הבינלאומי שמשתף פעולה גם עם מועדונים כמו אייאקס, טוטנהאם, אינטר, מילאן וסלטיק.

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ