תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מיכאל אוחנה: אני מקווה שאגרום לבכר כאב ראש

מיכאל אוחנה: אני מקווה שאגרום לבכר כאב ראש
באר שבע הציגה את הרכש החדש. המאמן: "מליקסון מתקדם יפה בשיקום שלו"
פגרת הנבחרות הסתיימה והקבוצות חוזרות למסלול. האלופה הפועל באר שבע הציגה באופן רשמי את שחקן הרכש החדש, הכשרון הצעיר מיכאל אוחנה שהגיע ממ.ס. אשדוד וחתם במועדוןן ל-5 העונות הקרובות. 
 
"אני לא נכנס לעניינים הכספיים, זה לא ענייני. אני בא להפועל באר שבע כדי לשחק בקבוצה ולסייע לה לזכות בתארים", הסביר מיכאל אוחנה. "החתימה אמנם נעשתה ברגע האחרון, אבל העסקה נרקמה במשך השבועיים האחרונים. אני שמח שאני כאן. זה כבוד גדול עבורי לשחק במועדון הזה. באר שבע היא הקבוצה מספר אחת בארץ. היא אלופת המדינה וכבוד לי להיות בה".
 
 
"זה אתגר גדול עבורי להתמודד עם השחקנים הכי טובים בארץ ולהתמודד על מקום בהרכב. מקווה לגרום לכך שלברק יהיה כאב ראש בעניין הזה", המשיך השחקן. "אני מאמין שזה חלום של כל ילד בישראל לשחק במועדון כזה עם קהל כזה. אני כבר מחכה למשחק הראשון".
 

מיכאל אוחנה, הצטרף למאבק על האליפות (דני מרון)
 
"כולנו יודעים שמדובר בשחקן מאוד מאוד מוכשר, אבל הוא יצטרך להוכיח את עצמו", הבהיר ברק בכר. "הוא מגיע למועדון עם שחקנים טובים והוא יצטרך להתעלות ולהוכיח את עצמו. אני מקווה שהוא יממש את הפוטנציאל שלו".
 
"אנחנו רוצים להמשיך ולהתקדם בליגה וגם באירופה", הוסיף המאמן. "מבחינה מקצועית, אין לי ספק שמיכאל אוחנה יכול לעזור לנו. היה ברור שהוא יגיע למועדון גדול ואני שמח שהוא הגיע אלינו". 
 
לקראת המשחק מול סכנין בשבת אמר בכר: "ניתן ליריבה את כל הכבוד המגיע לה ונבוא למשחק בשיא הרצינות. לגבי ההרכב, יש לי הרבה כאבי ראש. מיכאל אוחנה אמנם רק הצטרף, אבל הוא הגיע אלינו בכושר שיא והוא בהחלט בחשבון לקראת המשחק הקרוב".
 

בכר ואוחנה, מתמקדים במשימה הקרובה (דני מרון)
 
"הליגה היא הדבר החשוב ביותר כרגע ורק אחרי המשחק מול סכנין נתחיל להתכונן למשחק מול אינטר בליגה האירופית", הכריז בכר, והבהיר: "עד יום ראשון, שום מילה על אינטר".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ