תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

התקופה הקשה בבית"ר, הצעת הנישואין והשידוך: ראיון בלעדי

הורסת. ארוסתו של אריאל הרוש | צילום: מאיר כהן
לי-מאי יושיע, ארוסתו של אריאל הרוש, פותחת את הלב: הדוגמנות, הכדורגל, הילדות בבירה, נשות הכדורגלנים, הפועל וכמובן גם בית"ר. אל תחמיצו
המכנה המשותף המרכזי בין לי-מאי יושיע לבין הארוס שלה, שוערה של הפועל ת״א ונבחרת ישראל, אריאל הרוש, הוא הילדות עם השורשים החזקים שנטועים בעיר הבירה, "ירושלמים בדם" לפי הגדרתה. יושיע, בת ה-22, שאי אפשר להתעלם מהמראה האקזוטי שלה, מתגוררת עם השוער שלה בראשון לציון, מדגמנת תחת השרביט של סוכנות הדוגמניות "אלינור שחר" ובעלת מותג תיקים העונה לשם "sea & soul". גם האהבה לכדורגל מגיעה מהבית, ויש לה ברזומה עבר של שש שנים כשחקנית כדורעף. 
 
 
"ילדת כדורגל", כך אפשר לקרוא לה. כבר שהיא הייתה קטנה היא מספרת שכל המשפחה הייתה הולכת לחוף הים בשבת ומשם ישרות לטדי, זה מסביר את ההבנה והשליטה שלה בכל מה שקשור לענף אך היא טוענת שמעולם  היא לא חשבה על בן זוג כדורגלן. סיפור האהבה שלה עם אריאל, מבוסס על שידוך מוצלח.
 
איזה זוג הורס! בקרוב החתונה
תודו שהיא מושלמת. (צילום: מאיר כהן)
 
"אריאל ירושלמי ככה שהכרנו. לפני שנים ניסו להכיר ביני לבינו, עוד כשהייתי בת 16-17, דודה שלו היא חברה טובה של אמא שלי, ואחותו היא חברה טובה שלי. תמיד אמרו "אתם חייבים להכיר" ותמיד חשבתי הוא גדול ממני בשש שנים, וגם הוא אמר היא ילדה מה הקשר וככה זה נשאר. לא קרה שום דבר. ואז, לפני שלוש שנים אחותו אמרה לי "תנסו, מה אכפת לכם"? הם חשבו שאנחנו מתאימים ומסתבר שהם צדקו. נפגשנו, יצאנו לדייט וזו באמת הייתה אהבה ממבט ראשון. אף פעם לא הסתכלתי עליו ככה תמיד הוא היה נראה לי גדול. הוא עוד שיחק בבית"ר והמשפחה שלי אוהדת את הקבוצה והיינו הולכים למשחקים ואף פעם לא הסתכלתי או חשבתי שהוא יהיה בן זוג שלי. הוא תמיד צוחק שהגעתי למשחקים בגללו".
 
עמדה לצידו של הרוש בתקופות הקשות ביותר (מאיר כהן)
 
איך החיים לצידו של אריאל? "בבית״ר היה לו את כל הסיפור והייתי שם בכל התקופה שהייתה לא פשוטה בכלל. אני תמיד לצידו וידעתי לגרום לו להרגיש טוב. כולם חשבו שהוא אשם, האוהדים וכל מי שברקע. הוא היה מקבל הודעות, קללות, כולם היו נגדו. זו הייתה תקופה קשה. בכללי זה לא מקצוע רגיל וצריך להיות שם בשבילו תמיד, מדובר בחיים שונים. זה לקום בבוקר, לצאת לאימון ולחזור בצהריים, לישון, עוד אימון, כלומר חיים מאוד אינטנסיביים ואת צריכה ללמוד לחיות עם זה. לנסוע לחופשה לא אפשרי לרוב כי יש אימון בוקר/משחק בשבת. אלה חיים מאד מוגבלים, אי אפשר סתם לקום ולנסוע, רק בפגרה וגם היא לא ארוכה מספיק. לומדים לחיות עם זה, אני כבר התרגלתי וגם צריך להיות שם אחרי משחקים או אם הוא חוזר מבואס או שמח. יש מצבי רוח ואני תמיד אהיה שם בשבילו. כשהתחלנו לצאת אחותו הייתה מופתעת כי אם הוא היה חוזר ממשחק מבואס הוא לא היה מדבר על זה, אך איתי זה היה אחרת. הוא משתף ונפתח בפניי והוא בחור די סגור ומופנם וזה מדהים שאנחנו שם אחד בשביל השנייה תמיד".  
 
את הולכת לכל המשחקים? "אני לא מפספסת אף משחק אלא אם כן יש משהו. אני הכי מעודכנת גם אם לא אגיע אתעדכן מיד. אני הולכת גם לבד כי זה מאוד חשוב לי שידע שיש מישהו שתומך בו. אם אני לא הולכת למשחק אני מרגישה לא בסדר עם עצמי. דווקא בפתיחת העונה לא הייתי כי זה היה בחיפה ולא היה מי שיבוא, אז ראיתי בבית אמנם הפועל הפסידו, אבל אריאל נתן שם הצגה. מצד אחד שמחתי בשבילו, אבל מאד התבאסתי בשביל הקבוצה. אני יודעת שאריאל נתן את כל כולו והלוואי שזה ימשיך ככה ושיתחברו אני מקווה שזה יקרה בקרוב. הלחץ הוא גדול אבל לחץ עושה לאריאל טוב. לפני משחק גדול זה רק עושה לו טוב והוא עולה לדשא עם רעל בעיניים. אני מקווה שזה יעשה ככה גם לשאר הקבוצה. אני כבר חסינה מכל מה שמסביב. למדתי מאריאל. הוא מאד ספורטיבי, זה נכנס מאוזן אחת ויוצא מהאוזן השנייה כל הערה שלא תהיה". 
 
משתדלת לא לפספס משחק, "הכי מעודכנת" (מאיר כהן)
 
בקיצור, את סופר מפרגנת לו, זה הדדי? "בוודאי. אריאל תומך, מפרגן ורוצה שאצליח. זה בא לידי ביטוי בנסיעות שלי לחו"ל. לטוס לחודש כל פעם זו תקופה ארוכה והוא הכי תומך ואומר שאעשה הכל כדי להצליח. שהוא תמיד מתעניין ואומר שיהיה מאחוריי כי ההצלחה שלי חשובה לו ולהיפך. זה לא מקצוע פשוט, דוגמנות, צריך לסמוך אחד על השנייה והוא תמיד עושה את זה. הנסיעות האלה רק חיזקו את הקשר - אני יכולה להגיד את זה בפה מלא". 
 
תמיכה הדדית. לי-מאי ואריאל (מאיר כהן)
"פרחים, נרות ואפילו צלם"
 
ביוני האחרון הייתם בחופשה באיטליה, וקיבלת מה שכל אישה כמהה לקבל, טבעת נוצצת מבכיר ליבך. אמנם הספקת המון בחיים יחסית לגיל שלך, את מרגישה בשלה לחתונה? "אמא שלי הייתה בת 19 כשהתחתנה עם אבא שלי, ובת 20 כשהיא ילדה אותי והיא החברה הכי טובה שלי. אנשין חושבים שהיא אחותי הגדולה וזה הכי כיף בעולם, זה פלוס גדול. תמיד אמרתי שאני לא אתחתן בגיל צעיר ואעשה המון דברים ואטייל בעולם ועכשיו אני בת 22 והנה, אני עומדת להתחתן. זה עוד לא נקלט. סגרנו כבר אולם לקיץ הבא. אהיה בת 23 ולאט לאט מתחילים לארגן את הדברים. אריאל הציע לי כשטסנו לסנטוריני ואני חייבת לפרגן ולהגיד שהוא אירגן את ההצעה הכי מטורפת בעולם ולא היה לי מושג. הוא דאג שהכל יקרה בשקיעה המפורסמת של סנטוריני, עם פרחים, נרות, שטיח לבן שהזמין מהארץ, הוא דאג שם להכל, כולל צלם שהגיע למלון. לא חשדתי בכלום. ידעתי שזה יגיע אבל לא כ"כ מהר. מסתבר שהוא תכנן את זה חודשים מראש והמשפחות שלנו ידעו". 
 
רומנטיקן לא קטן, הרוש (מאיר כהן)
 
יש לך חברות טובות מהתחום? "ספיר (יודשקין) ושלי (רגב) הן חברות לפני שהן קולגות. עוד הרבה לפני עולם הכדורגל. הכרנו בתחרות מלכת היופי והפכנו לחברות ממש טובות. אנחנו לא נשות הכדורגלנים כי אנחנו חברות מלפני זה. אין לי הסבר איך זה קרה שכולנו התחתנו עם כדורגלנים. ספיר כבר יצאה עם ברק יצחקי ושלי הכירה את אופיר מרציאנו ממש אחרי התחרות. יש לנו הרבה נושאים משותפים שרק אנחנו מבינות, לשלי ולי יש סיפור דומה בגלל שגם אופיר וגם אריאל שוערים, ושוער זה תפקיד שונה עם המון אחריות על הכתפיים והוא סופג את כל האש. הן החברות מהתחום, ועכשיו יש את אוראל דגני שעבר להפועל, הואו ואשתו היו איתנו בדרך לסנטוריני והתחברנו בר ואני. בסוף יצא סוג טיול משותף. כשהוא עבר אלינו שמחתי ממש ושלחתי לה הודעה שאיזה כיף שנלך יחד למשחקים". 
 
"אנחנו לא נשות הכדורגלנים" (צילום: מילאן)
 
אז החיים מלאים בעשייה: דוגמנות, התיקים, החתונה שבדרך, יש עוד דברים על הפרק? "אני מתכננת ללמוד, אך עוד לא החלטתי מה. אני מעוניינת להתפתח. רציתי בהתחלה ללמוד מנהל עסקים ולהיכנס לעסק של אבא שלי. היה לי כיוון נוסף של ללמוד בוינגייט כי אני טיפוס מאד ספורטיבי שיחקתי שש שנים כדורעף. היום אני מתאמנת עם מאמן אישי, אירובי ו- TRX. יש לי גם תעודת מדריך חדר כושר ממגמת הספורט שעשיתי בתיכון. הלימודים זה בהמשך, אני עוד לא סגורה על זה". 
 
היא גם שחקנית כדור עף לשעבר (צילום: דה גוזמן)
 
כרגע, הדוגמנית/ אשת העסקים באדום, מרוכזת בעבודה שלה ולא שוכחת להתגעגע לירושלים, "אם הייתי יכולה, הייתי חוזרת לירושלים אבל כל העבודה נמצאת במרכז. כל סוף שבוע אני בירושלים, זה קבוע ואני לא מפספסת". יושיע היא השילוב המושלם. גם יפייפית עולם, גם אשת קריירה אמביציוזית וגם תומכת בבעל ב-100%. אה, וכמובן הבקיאות שלה בתחום היא חלום. בקיצור, הרוש, שיחקת אותה.
 
תחייך, אריאל, אתה בר מזל! (עדי אבישי)
גם שוער וגם רומנטיקן, הרוש
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ