תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ברקת שוב לימדה את ג'ורדי שיעור

ברקת שוב לימדה את ג'ורדי שיעור
הבעלים של ב"ש אוחזת במנטרה מנצחת: החתמת אוחנה משתלבת

על פניו נראה שמכבי תל אביב שוב ניצחה בגדול את באר שבע כשהנחיתה לפני תום מועד ההעברות את וידאר קיארטנסון ושגיב יחזקאל, בעוד האדומים מהנגב החליפו את אופיר דודיזאדה במיחאי קורהוט ההונגרי, והנחיתו את  מיכאל אוחנה מאשדוד.

 

אבל כמו שלמדנו מאלונה ברקת לאורך העונות האחרונות את המהלכים שלה צריך לבדוק בסוף. ג'ון אוגו ואוביידו חובאן הובאו בכסף לא גדול ונראו רכש אפור, אבל הם שהניפו את צלחת האליפות ולא האריס מדוניאנין, אורלנדו סה או פרדראג ראיקוביץ'.

 

 

אוחנה הוא תמונת ראי של הכוכב הישראלי הממוצע: טכני. מפוצץ מכישרון. שכונה.  לברק בכר מצפה עבודה רבה להוצאת השכונה – האנוכיות, קבלת ההחלטות, התנועה ללא כדור – מאוחנה, אבל אם המאמן של באר שבע נתן אור ירוק למהלך, סימן שהוא מוכן לאתגר.  מאור בוזגלו בדעיכה מתמשכת, מאור מליקסון הוא הפצוע האנגלי וכך אל תתפלאו אם תמצאו בסוף העונה דווקא את אוחנה מרים תרומה משמעותית להשגת אליפות שנייה ברציפות.

 

בכר. יצטרך להוציא את השכונה מאוחנה (דני מרון)

 

מצד שני קיארטנסון עלול לסבול מתסמונת החלוצים הידועה של קריית שלום ואסור לשכוח שיהיה עליו נטל תג המחיר: שלושה מיליון וחצי יורו. יחזקאל הוא תואם אוחנה אבל ספק אם למאמן שוטה ארבלזה יהיה את הסבלנות בתוך סיר הלחץ (ברק יצחקי ועדן בן בסט נשארו בסגל הצהוב להזכירכם) לשייף את הקיצוני שהגיע מהפועל תל אביב.

 

אבל גם אם התסריט הזה לא יתממש לבסוף זה לא יגרע דבר מהמנטרה המנצחת של באר שבע בראשות הבעלים האישה שלה. לפני תשע שנים יצאה ברקת למירוץ מרתון, לא פחות. לקחת מועדון עבר מתפורר כמו האצטדיון שלו וקהל שמצביע ברגליים ולא בא ולכוון הכי גבוה שאפשר לתחרות מול שני הטייקונים מיטש גולדהאר ויעקב שחר.

 

קרויף. "ברקת סירבה להוריד הילוך למרות שהפסידה בשני קרבות אליפות" (עדי אבישי)

 

לקח לה שנתיים לעלות לליגת העל, עוד ארבע שנים לטפס לפלייאוף העליון. וכל אותו הזמן, למרות הקשיים, ברקת פתחה את הכיס בנדיבות אבל גם בצורה מבוקרת ושידרה את ה"אני מאמין שלה". אחרי שנתיים רצופות שפה נפלה במאבק האליפות מול הצהובים ברקת היתה יכולה להגיד – "עד כאן, חשבתי שאוכל לנצח, להיות הכי גדולה אבל טעיתי, אז אני מורידה הילוך". אלא שברקת שלחה שוב את היד לכיס, חטפה את בכר המוכשר מקריית שמונה, צירפה את שיר צדק, עשתה עוד כמה התאמות ובעיקר המשיכה לשדר לסביבתה שזה אפשרי.

 

אוחנה הוא הימור שגם עלה לברקת לא מעט אבל ההחתמה שלו משדרת שברקת לא מסתפקת בלהגיע לפסגה. היא גם רוצה להישאר שם.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ