תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו: "זה רק עוד משחק". גווארדיולה: "מקווה שנשלוט"

מוריניו ופפ. כבוד הבדדי |
המנג'רים של יונייטד וסיטי דיברו לקראת הדרבי של מנצ'סטר בשבת

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, ז'וזה מוריניו קיים מסיבת העיתונאים לקראת המשחק המסקרן מול מנצ'סטר סיטי באולד טראפורד מחר (שבת, 14:15, שידור ישיר בספורט2).

 

המיוחד ניסה להוריד את הלחץ מעצמו בעיקר כשאמר: "המשחק הזה לא יכריע בקשר למירוץ לאליפות. בשלב הזה של העונה אין משחק חשוב יותר מהשני. אנחנו מנסים לשחק כדי לזכות באליפות, אבל זה עדיין מוקדם מאוד. אין למשחק חשיבות מעבר לזה שמדובר בעוד משחק ליגה". 

 

 

לגבי העובדה שמדובר בדרבי ובכל זאת יש כאן יוקרה גדולה אמר: "אני יודע בדיוק מה זה דרבי. שיחקתי משחקי דרבי בכל מדינה וליגה. בכל משחק כזה אני רוצה לשלוט בו מבחינה רגשית. כדי לזכות במשחק כזה אתה חייב להיות בשיאך". 

 

מוריניו ורוני. בלי השמצות                                                                                                                                                                                                                              (gettyimages)

 

מוריניו טוען שהעובדה שסיטי תהיה בלי סרחיו אגוארו שהורחק לשלושה משחקים בגלל שהכניס מרפק לווינסטון ריד מווסטהאם, לא אומרת שזה יתרון ליונייטד. אגוארו כבש שישה שערים בשלושת המחזורים הראשונים, אבל עדיין המיוחד טוען שהדבר לא מבטיח להם משחק קל יותר נגד הסיטי.

 

מוריניו לא יכול בלי משחקי מוח ומלחמה פסיכולוגית. כנשאל האם יהיה לסיטי קשה יותר בלי אגוארו טען: "אם אגוארו היה משחק הייתי יודע איך להכין את הקבוצה טקטית מול הסיטי, אבל עכשיו פפ יכול להפתיע וקשה יותר להתכונן להרכב כזה. כשאגוארו משחק אנחנו יודעים מה הוא יכול לעשות. עכשיו פפ יכול לשחק עם הניגרי קלצ'י איהנאצ'ו בחוד עם ראחים סטרלינג ואפילו דויד סילבה יכול לשחק 9 מזויף. יש לו כמה אופציות ולכן זה מחייב אותנו ללכת צעד אחר צעד במשחק ולבחון את המצב, כדי להפחית את ההפתעות".

 

לשאלה איך הצליח לשנות את מצב הרוח בקבוצה בתוך שלושה משחקים, אמר: "לא שיחקנו 30 משחקים אלא שלושה ולכן אני לא חושב שיש שינוי גדול בגלל המשחקים האלה אלא בגלל שיש לנו את כל הסיבות להיות מרוצים ממה שאנחנו עושים. שחקני הרכש עושים רושם שנקלטו היטב בקבוצה".

 

גם פפ גווארדיולה קיים את מסיבת העיתונאים שלו ואמר: "אני מודה שהשחקנים עוד לא שולטים בשיטת המשחק שלי בצורה מלאה, אבל אני רוצה שהם ישלטו במשחק באולד טראפורד. ראינו את כל משחקי היונייטד הרשמיים העונה וכל משחק הם משחקים טוב יותר ממשנהו".

 

פפ יודע שתודות להפרש שערים טוב יותר, גם תיקו יספיק לו כדי להמשיך ולהקדים את יונייטד בטבלה. 

 

 

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ