רונאלדו: איפה צ'אבי משחק? יש לו כדור זהב?

כריסטיאנו רונאלדו |
כוכב ריאל לקפטן ברצלונה לשעבר: "אותי מחפשים הכי הרבה באינטרנט"
אולי הייתם מצפים לתשובה כזו מכיוון כוכבת ריאליטי, אבל מתברר שגם כריסטיאנו רונאלדו עונה בחזרה. ובתקיפות. כוכב ריאל מדריד, שחזר מפציעה עם שער בניצחון 2:5 על אוסאסונה, לא שכח את הביקורת שספג לאחרונה מכיוון צ'אבי. 
 
"הבעיה של כריסטיאנו היא שיש שחקן אחר שהוא הכי טוב בהיסטוריה", עקץ צ'אבי, קפטן ברצלונה לשעבר, והתכוון כמובן לליונל מסי. "כולם חושבים שליאו הגדול מכולם, פרט לאוהדי ריאל מדריד". אז רונאלדו לא שתק. ממש לא. 
 
 
"צ'אבי? השחקן שמחפשים הכי הרבה באינטרנט זה אני. כל מי שרוצה להופיע על שער מגזין או בפרסומת מדבר עליי", הגיב כריסטיאנו רונאלדו לאחד הקשרים המעוטרים בהיסטוריה. "צ'אבי? למה שיהיה אכפת לי מה אומר אומר? איפה הוא משחק, בקטאר או משהו כזה?". 
 

כריסטיאנו, חזר עם שער מהיר (gettyimages)
 
"הוא זכה בכל תואר, אבל מעולם לא זכה בכדור הזהב. אני זכיתי בשלושה", חתם כריסטיאנו רונאלדו את התגובה התוקפנית שלו. הוא אולי שכח שאיש לא דיבר על העוצמה הפרסומית שלו ושאף אחד לא השווה אותו לרגע לצ'אבי. 
 
בתקשורת הספרדית כבר היו מי שמיהרו להגן על גיבור הנבחרת לשעבר, האיש במוקד השיטה שהביאה לנבחרת באדום שתי הנפות באליפות אירופה ועוד אחת של גביע העולם. "לצ'אבי יש יותר זכיות במונדיאל, ביורו, בליגה ובצ'מפיונס ממך, כריסטיאנו", הגיב בחריפות דויד סאנצ'ס מ"מארקה".
 

צ'אבי, הצליח לעצבן את כריסטיאנו (gettyimages)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ