תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ההבדל בין ב"ש לחיפה בשני שחקנים

ההבדל בין ב"ש לחיפה בשני שחקנים
בזמן שהירוקים חושבים לזרוק את הקשר ואז שולחים אותו להרכב, ברק בכר לא חושש להמר. אייל לוי בטוח: זה כלל לא קשור לתוצאות, אלא רק עניין של גישה
קחו את גילי ורמוט ומיכאל אוחנה. הם לא רק מגלמים את סיפור השבת, בשניים האלה אפשר להכניס גם את סיפור ההצלחה של הפועל באר שבע מול הגמגום המתמשך של מכבי חיפה. וזה לא קשור לתוצאות, אלא רק עניין של גישה.
 
לא צריך להיות סקאוט בכיר כדי להבין מה יש לוורמוט ברגליים. אני יודע, אתם זוכרים. אז נכון שהשחקן נמצא בירידה ומעורר לא מעט סימני שאלה. חיפה בחרה לייבש אותו, הראתה לו לבד את הדרך החוצה, אבל מה עשו גאוני הכרמל? בסוף לא רק השאירו, אלא זרקו ישר להרכב.
 
 
נכון שלקשר יש רגעים ארוכים שבהם הוא מתחבא באגף, אבל עדיין יש לו טאץ' ודריבל. הוא כמעט סידר לקהת שער יתרון מוקדם, ולשוויון הוא גרם בעצמו, אחרי שעזוז הכשיל אותו ברחבה. נראה שאצל ורמוט זה עניין של בטחון ואמונה. לתת לו את המושכות ביד ולהגיד 'סע'. אז יכול להיות שזה כבר לא אותו כוכב שהיה בהפועל ת"א, אבל גם כדאי להזכיר שהוא בסך הכל בן 31, צעיר בכמה חודשים מכריסטיאנו רונאלדו, שעדיין משייט לו בשיא.
 

הקבוצה שלו עדיין לא החליטה מה היא רוצה להיות כשתהיה גדולה. שחר (עדי אבישי)
 
מכבי חיפה חייבת בעל בית אם היא עדיין בונה בניינים. היא הייתה צריכה לנצח את בני יהודה כדי להראות כוונות, אבל בקושי סיימה בתיקו. ארבע נקודות בשלושה מחזורים. כמו במקרה עם ורמוט, עושה רושם שהקבוצה עדיין לא החליטה מה היא רוצה להיות כשתהיה גדולה.
 
והנה אנחנו מגיעים לאוחנה. השחקן נחת בבאר שבע רק באמצע השבוע, לא הספיק לשפשף קונוסים במגרש האימונים וישר קיבל חולצת הרכב. אנחנו לא מדברים על קוסם עם קבלות מברזיל, או על קפטן הנבחרת בעשר השנים האחרונות, אלא על בחור מוכשר בן 20. מניה על הנייר בלבד.
 
בטחון עצמי מרהיב. אוחנה (דני מרון)
 
כמעט כל המאמנים היו בוחרים להושיב אותו ביציע כדי שיספוג אווירה, או במקרה הטוב בקצה הספסל, אבל ברק בכר הוא איש מקצוע אמיץ, תותח אמיתי, ששם פס על הכללים והכניס את אוחנה למעמקי הקישור.
 
זה לא היה משחק מהאגדות של הרכש הצעיר, אבל מיד אפשר היה להבחין שהזריקה למים הייתה ההימור הנכון, במקום הנכון. אוחנה הניע כדור, כיוון, אפילו תירגל חצי מספרת. יש לבחור בטחון עצמי מרהיב ונראה שהוא רוצה שייקחו אותו בחשבון גם לנסיעה הקרובה לסן סירו.
 
הפועל באר שבע היא היום קבוצה בעלת עוצמה, עם סגל רחב ותחרות רצינית. בשבת, למשל, בוזגלו היה כל כך בעניין כאילו ניסה להראות למאמן שהוא צריך להמשיך בהרכב. הכוכב מרגיש היטב את הלחץ.
 
בכר, לא חושש להמר (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ