תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בוזגלו: מפתיע שלא הייתי בסגל הנבחרת, אני בשיא שלי

בוזגלו: מפתיע שלא הייתי בסגל הנבחרת, אני בשיא שלי
קשר ב"ש הביע דעתו אחרי ה-0:3 על סכנין. בכר על אוחנה: "עוד נהנה ממנו"

הפועל באר שבע חזרה אמש (שבת) מפגרת הנבחרות וחזרה גם לנצח אחרי המעידה מול הפועל תל אביב. 0:3 מוחץ על סכנין הבהיר כמה עמוק הסגל של ברק בכר.

 

האדומים שלטו במגרש לכל אורך 90 הדקות כאשר מאור בוזגלו וטוני וואקמה בלטו והעלימו לחלוטין את חסרונם של מאור מליקסון ואובידיו הובאן.

 

 

בבאר שבע שמחו מאוד לראות את ההופעה של בוזגלו ונראה שבקבוצה מרוצים מהתפקוד שלו לאחרונה לאחר השמועות על רצון לעזיבה. "לא היה פשוט לחזור מהפגרה אבל אני מרגיש טוב ובכושר טוב. כשמשחקים כדורגל שמח אפשר לעשות דברים יפים. ראו היום קבוצה שמעזה ועם קצת מזל הייתה תוצאה הרבה יותר גבוהה. התפקיד שלי לעזור לנצח ושמח שזה קרה. אלה משחקים שצריך לדעת לעבור", סיכם את ההופעה שלו.

 


מרגיש בשיא שלו (דני מרון)

 

על העובדה שנותר מחוץ לסגל של אלישע לוי למפגש עם איטליה אמר: "מתחילת העונה יש לי כבר חמישה שערים והיה קצת מאכזב ומפתיע לא להיות בנבחרת. בטוח שאלישע עשה את הבחירות שלו ואני כשחקן צריך להמשיך כדי להיות בנבחרת. אני בגיל שצריך להיות בשיא שלי. צריך קצת יותר לחפש את השער אבל שמח שניצחו".  

 

"טחנו מים בהקשר אליי כבר נמאס להתעסק בי. אני מתרכז בלהיות טוב. למועדון יש הרבה איכויות בסגל ועשו רכש טוב. זאת תקופה אינטנסיבית. הלוואי שהיה אפשר כבר להיות בסן סירו. בפעם האחרונה שם הייתי ילד וראיתי מהיציע את הדרבי. חוויה אדירה. התפקיד של ברק להחליט אם אפתח. באים להשיג את המטרות שלנו. למרות שזאת אינטר הגדולה אם נבוא מרוכזים מנטאלית נוכל לעשות תוצאה טובה", התייחס הקשר לפרשה ולמפגש עם אינטר ביום חמישי.

 

הרכש הטרי, מיכאל אוחנה נזרק ישירות למים העמוקים ובקבוצה מצפים ממנו להרבה: "אוחנה קצת התרגש". אמר בכר בסיום, "אני מרוצה ממנו. רואים את הפוטנציאל שלו ואין ספק שנהנה ממנו".

 


"עוד נהנה ממנו", אוחנה בסיום (דני מרון)

 

מעבר לבוזגלו, בקבוצה שמחו לראות כי הסגל הארוך ממשיך לעשות את העבודה. מלבד מליקסון וגאדיר הפצועים גם הובאן וקורהוט לא היו בסגל בעקבות הרצון לתת לראשון מנוחה ולגבי שחקן הרכש הרצון לראות אותו משתלב בהדרגה.

 

האלופה תחל כבר בהכנות לקראת המשחק הסופר מעניין נגד אינטר בסו סירו ביום חמישי כאשר הקבוצה האיטלקית נחשבת כבר עכשיו לאחת הפייבוריטיות הגדולות ללכת עד הסוף במפעל הזה.

 


ככה זה מרגיש כשזה עמוק (דני מרון)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ