תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר חילצה 2:2 מול מכבי ת"א בדקה ה-95

בית"ר חילצה 2:2 מול מכבי ת"א בדקה ה-95
ורד קבע יתרון, איגייבור (סימן לקהל לשתוק) ובן חיים הפכו ואבוחצירה איזן

קשה להיות אוהד בית"ר ירושלים העונה. השחקנים של רן בן שמעון שוב היו טובים יותר, אך סיימו ב-2:2 מול מכבי תל אביב, משער שנכבש בדקה ה-95. הצהובים מצדם, פספסו הזדמנות לעלות למקום הראשון על חשבונה של הפועל באר שבע.

 

הפסקת החשמל בדקה השישית סימנה יותר מכל את העונה של הקבוצה מהבירה. השחקנים של בן שמעון משחקים טוב יותר מהיריבות, אך לא מצליחים למצוא את הרגל המסיימת ברגע האמת והם עדיין מחפשים ניצחון ראשון העונה בליגה, בתקווה שהצמרת לא בורחת.

 
 

עידן ורד היה הראשון שמצא את השער בדקה ה-43, לאחר מבצע קבוצתי מצוין של בית"ר ירושלים שהוכיח שוב כמה פוטנציאל יש לקבוצה הזאת. לצערו, אף אחד מהחברים לא הצליח למצוא שוב את הרשת, ובדיוק כמו בקלישאה החבוטה: כשלא כובשים, סופגים.

 


ההפרדה בין אוהדי בית"ר ומכבי ת"א (ערן לוף)
 

נוסא איגבור ניצל שמירה לקויה של הגנת הירושלמים כדי לכבוש את שער השוויון ומכאן מכבי ת"א לקחה את המושכות במשחק. טל בן חיים הצליח להפוך את התוצאה לאחר פנדל גבולי בדקה ה-72. גמור? לא בדיוק. עבירה טיפשית של ברק יצחקי הובילה לכדור חופשי של בית"ר, כאשר שמעון אבוחצירה הצליח לכבוש את שער השוויון, חמש דקות בתוף תוספת הזמן.

 

שוטה ארבלדזה יודע שיש לו עוד הרבה מאוד עבודה לקראת המפגש מול זניט בפתיחת הליגה האירופית. בן שמעון יקווה לניצחון ראשון מול אשקלון במחזור הבא.

 
ההרכבים
מכבי ת"א: פרדראג ראיקוביץ'; אלי דסה, דור פרץ ,טל בן חיים, עומרי בן הרוש; האריס מדוניאנין (גל אלברמן/ 78), נוסא איגייבור, דור מיכה, אוסקר סקאריונה (ברק יצחקי/ 90+2), טל בן חיים; וידאר קיארטנסון (עדן בן בסט/ 88).
 
בית"ר ירושלים: בוריס קליימן; עוז ראלי (קובי מויאל/ 57), חסוס רואדה, דן מורי (שמעון אבוחצירה/ 82), מרסל הייסטר; דוד קלטינס, קלאודמיר, דן איינבינדר, עידן ורד; יוהאן אודל (לידור כהן/ 60), איתי שכטר.
 
מהלך המשחק
דקה 1
התקפה ראשונה והזדמנות ראשונה. שכטר נשאר לבד מול ראיקוביץ', החלוץ בעט מהאוויר למסגרת, אך השוער עצר נהדר.


שכטר. היה קרוב לכבוש בפתיחה (ערן לוף)
דקה 6
בדיוק כמו במשחק אלוף האלופים, האור באצטדיון בנתניה כבה והמשחק הופסק לפרק זמן ממושך.


הפסקה לא מתוכננת ולא פעם ראשונה (ערן לוף)
דקה 32
הזדמנות ראשונה לקיארטנסון. האיסלנדי קיבל כדור על סף הרחבה ובעט בסיבוב, אך הכדור פגע בשדה וקליימן לא התקשה לקלוט.


קיארטנסון. הזדמנות ראשונה (ערן לוף)
דקה 39
פרץ הכשיל את שכטר על סף הרחבה ובית"ר קיבלה כדור חופשי אלכסונית מהשער. אודל ניגש לבעוט את הכדור ובעט מדויק לשער, אך ראיקוביץ' ךא התקשה לקלוט.
דקה 40
מכבי ת"א יצאה למתפרצת, בן חיים מסר כדור רוחב מצוין, מיכה הגיע ראשון ובעט בנגיעה אחת, אך קליימן הוכיח אינסטינקטים נפלאים ובדף לקרן.


מיכה. לא האמין שזה קרה לו (ערן לוף)
דקה 43
בית"ר עלתה ליתרון 0:1: מהלך קבוצתי נפלא של הירושלמים. ראלי הרים כדור לרחבה, שכטר הוריד עם החזה ועידן ורד לא התבלבל מול ראיקוביץ' וכבש את השער הראשון במשחק.ורד. ידע לסיים ליד השער (ערן לוף)
דקה 45+5
ורד היה קרוב לשער שני. הגנת מכבי ת"א התקשתה להרחיק את הכדור והקשר קיבלת אותו 16 מטרים מהשער ושחרר בעיטה שחלפה מעל המשקוף.
דקה 54
הזדמנות הגדולה של מכבי ת"א. בן חיים הבלם הרים כדור לרחבה, קלטינס לא הצליח להרחיק ואיגבור הגיע ראשון מול קליימן, אך הבעיטה שלו חלפה ליד הקורה השמאלית ויצאה לחוץ.בן חיים ואיגבור. הכי קרוב שיש (ערן לוף)
דקה 59
מכבי ת"א השוותה ל-1:1: מדוניאנין הרים לאחר כדור קרן, איגבור נותר לא מכוסה ונגח מקרוב פנימה. לאחר השער הוא רץ לעבר הקהל הצהוב וסימן להם לשתוק, בעוד בן חיים ומיכה מושכים אותו משם.איגבור. השתיק ומיד הושתק (ערן לוך)
דקה 72
מכבי ת"א עלתה ליתרון 1:2: קיארטנסון קיבל כדור ברחבה וספק הוכשל על ידי קליימן, אך השופט הורה על הנקודה הלבנה. בן חיים לקח את הכדור ושלח אותו לחיבורים ופנימה.
קליימן מתווכח, בן חיים חוגג (ערן לוף)
דקה 90+5
בית"ר השוותה ל-2:2: בדיוק כמו במחזור הקודם, רק הפוך. הירושלמים קיבלו כדור חופשי ממש לקראת הסיום, רואדה בעט מצוין לחיבורים, ראיקוביץ' הדף למשקוף, אך אבוחצירה הגיא ראשון לריבאונד ונגח פנימה.
אבוחצירה. השאיר את שחקני מכבי ת"א המומים (ערן לוף)
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ