תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלבז: "אוהב להבקיע שערים, לא משנה נגד מי"

אלבז: "אוהב להבקיע שערים, לא משנה נגד מי"
חלוץ הפועל כפ"ס כבש מול האקסית הפועל חיפה, סידר 1:2 וזכה למחמאות ממימר
בהפועל כפר סבא מעודדים מהניצחון 1:2 על הפועל חיפה שהיה הראשון שלהם בעונה בליגה. הירוקים מתחילים להתחבר לאחר הקיץ העמוס שעבר עליהם בו צורפו 13 שחקנים חדשים.
 
שרון מימר אמר לאחר המשחק: "היינו זקוקים לניצחון על הפועל חיפה כמו אוויר לנשימה ועכשיו אנחנו עם הפנים קדימה. יש עוד מה לתקן זה תהליך של למידה ונשתפר תוך כדי תנועה".
 
 
חלוץ הרכש אלי אלבז שהגיע מהפועל חיפה לפני פחות משבועיים תמורת 50 אלף שקל שאת רובם הוא שילם מכיסו היה אחת ההפתעות הנעימות של תחילת העונה. "לא סתם נלחמנו עליו, הוא מביא הרבה איכות למשחק ההתקפה של הקבוצה", החמיא מימר.
 
אלבז שכבש במחזור הפתיחה עוד במדי הפועל חיפה נגד הפועל אשקלון, מצא את הרשת שוב מול האשקלונים שבוע לאחר מכן כשהוא לובש את מדי כפ"ס. אתמול בסמי עופר הוא ניצח את חבריו לשעבר 1:2 בגול וירטואוזי. אלבז הבהיר: "אני אוהב להבקיע שערים ולא משנה מול מי. נגד הפועל חיפה זה היה מוזר כי יש בליבי המון אהבה למועדון הזה".
 

איציק כהן מפונה לבית החולים. נגמר טוב (אורן פדידה)
 
בהפועל כפר סבא טענו כי במשחק הבא נגד בני יהודה יזכה אלבז לשמירה הדוקה יותר של הגנת היריבה ופרגנו גם לקשר רז כהן, ששב לשחק לאחר פציעה ארוכה וחזר להנהיג בקישור. הבלם איציק כהן שנפצע בראשו נלקח לאחר המשחק לבדיקה בבית החולים ושוחרר למנוחה בביתו.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ