כבירי: ההחלטה לארח דרבי בחיפה חשובה לנו

כבירי: ההחלטה לארח דרבי בחיפה חשובה לנו
גוטמן: "לא יכולתי להביא כל שחקן שרציתי, אבל יש להפועל ת"א סגל טוב"

הפועל תל אביב מנסה להתגבר על לא מעט מכשולים כלכליים. האדומים שהשלימו את הסגל ברביעי קיימו היום (ראשון) מסיבת עיתונאים לפתיחת העונה רגע לפני המפגש עם מכבי פתח תקווה (שני, 20:15, ישיר בספורטHD1).


"התכנסו כדי לפרט את התכניות לעונה הקרובה. אני בעד הידברות ישירה עם האוהדים. האחריות על המצב של המועדון היא שלי, יש קשיים, יש אתגרים ובעזרת האנשים המצוינים במועדון נפתור הכל", פתח הבעלים, אמיר כבירי את מסיבת העיתונאים.


"עשינו טעויות אבל נתקן אותן. ברור שאסור שנושא איחור המשכורות יקרה. אמרנו שיהיו איחורים עד חודש אוקטובר, זה לא מקובל, אבל זה חלק מהתכנית שנעמוד בה. אנחנו עושים מאמצים שהמועדון ישוב להיות מה שהיה", הוסיף.


על התביעות שהתקבלו נגד המועדון ציין: "שום תביעה לא הפתיעה אותנו. אנחנו מתמודדים איתן, ונצלח אותן בסופו של דבר. אנחנו מיישמים החלטות שנוכל לעמוד בהן". "לא יכולתי להביא כל שחקן שרציתי" (ניר קידר)


"הפניה בניסיון לעבור לסמי עופר במשחקי הדרבי לא היתה קורה במקרה שהיינו משחקים בבלומפילד. אני מבין את הכאב שיהיה לאוהדים. זו החלטה חשובה בשביל המועדון. כל החלטה מתקבל יחד עם אלי גוטמן, הוא הסמכות המקצועית היחידה וזו שקובעת הכל", התייחס הבעלים לנושא הדרבי.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ