תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

צמד לבאלוטלי בבכורה, ניס גברה 2:3 על מארסיי

מריו באלוטלי |
החלוץ האיטלקי כבר כבש יותר מאשר בכל העונה בליברפול. יפרח בצרפת?
אולי הפעם זה יצליח לו? קשה להאמין, אבל חייבים להודות שהפתיחה בהחלט חיובית. מריו באלוטלי עלה להופעת הבכורה שלו במדי ניס וכבר אחרי 7 דקות מצא את הרשת. זו הייתה הפעם הראשונה אחרי כמעט שנה שהחלוץ האיטלקי הבעייתי מבקיע. וזה לא הכל.
 
 
ניס - מארסיי 2:3 
מריו באלוטלי הספיק להיפלט מכל מקום בו היה. מילאן, אינטר, מנצ'סטר סיטי וגם ליברפול היו שמחות לא לראות אותו יותר, אז עכשיו הוא הגיע לליגה הצרפתית. ועוד לקבוצה צנועה. בלי יותר מדי יומרות, לצד איתותית התרגשות מקומיים, הוא פתח בהרכב מול התכולים. וכבר אחרי 7 דקות הספיק לחגוג. 
 
בדקה השביעית קיבלה המארחת פנדל והחלוץ האיטלקי, שבדרך כלל לא נכשל מהנקודה הלבנה, סיפק את הסחורה. זו הייתה הפעם הראשונה אחרי 355 ימים שבאלוטלי מצליח לכבוש. בדקה ה-14 פלוריאן תובן הצליח לאזן עבור האורחים. בפטימבי גומיס הצליח להשלים מהפך מהנקודה הלבנה (72), אלא שחתן השמחה השיג שער שני משלו (78) לפני שיונס בלהנדה בישל את שער הניצחון לווילאן סיפריין (87).
 
נאנט - מץ 3:0 
כמעט עשרים אלף צופים באיצטדיון של נאנט קיבלו הצגה, אבל לא זו לה הם ציפו. מבלוט ארדינק הטורקי, אקס פאריס סן ז'רמן ועוד כמה קבוצות בצרפת, הפציץ שלושער (18, 45+3 ו-78 בפנדל). לבחורים של רנה ז'יראר פשוט לא הייתה תשובה. 
 
תוצאה נוספת: ראן - קון 0:2 (סעיד 47, פרצ'יץ' 90+3).
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ