תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארבלדזה: בן חיים יכול היה לגמור את המשחק

ארבלדזה: בן חיים יכול היה לגמור את המשחק
מאמן מכבי ת"א אחרי 2:2 עם בית"ר: "מאוכזבים". בן שמעון: "אסור היה לנו להפסיד"
מכבי תל אביב כבר לא מושלמת, בית"ר ירושלים עדיין בלי ניצחון העונה בליגת העל. שתיים מהגדולות של הכדורגל הישראלי נפרדו ב-2:2 מרתק באצטדיון בנתניה, תוצאה שנקבעה לאחר שער של שמעון אבוחצירה עמוק מאוד בתוך תוספת הזמן (95).
 
סגנית האלופה הייתה רחוקה שניות ספורות מלרשום ניצחון שלישי - דבר שהיה מותיר אותה במרחק שתי נקודות מבאר שבע, אבל לא ידעה לקחת את מה שנתנו לה. מנגד, החבורה של רן בן שמעון סיימה משחק שלישי העונה ב-2:2 - בהחלט דבר אטרקטיבי, אבל בירושלים צריכים להתחיל להשיג ניצחונות.
 
 
שוטה ארבלדזה סיכם באכזבה: "זה הכדורגל. צריך לתת לבית"ר קרדיט על המשחק שלה. המחצית השניה הייתה טובה יותר מהראשונה. טל בן חיים יכול היה לגמור את המשחק, איבדנו 2 נקודות ואנחנו מאוכזבים. נלך, נעשה מקלחת טובה ואז נחשוב מה לעשות מול זניט".
 
הפנים של שחקני מכבי ת"א אומרות הכל (ערן לוף)
 
"זו נקודה שיכולה לעזור לנו, אסור היה לנו להפסיד פה. יש לנו עוד דרך לעבור", ניתח מאמן בית"ר רן בן שמעון. "בית"ר שתראו השנה זו בית"ר מאוזנת, שיודעת לשמור ולהגן טוב יותר גם במצבים נייחים. התיקו מוצדק. לא חושב שהבעיה הייתה ההגנה. כל משחק ההגנה שלנו צריך להשתפר. הקבוצות שלי מבקיעות הרבה גולים, אם נשים את מכבי פ"ת בצד. צריכים למצוא את האיזון". 
 
"אם תמצאו את הזקן החכם שיוריד את מפלס הלחץ בבית"ר ירושלים, תהיו איתי בקשר 050...", צחק בן שמעון, ששידר עקסים כרגיל אחרי 2:2 שלישי העונה בליגת העל. "אין לי ספק שנצליח לנצח, אנחנו יודעים את זה כולנו. נירגע ונתקדם".
 
מצא זמן להתבדח. בן שמעון (ערן לוף)
 
"אני מאוד מאוד שמח לעזור לקבוצה שלי לא לאבד נקודות, זה התפקיד שלי ובגלל זה אני נמצא פה", אמר בסיום כובש שער השוויון שמעון אבוחצירה. "אני לא חושב שיש בעיה, אנחנו צריכים לשפר את המשחק הקבוצתי שלנו בהגנה. כולנו. בית"ר עולה לכל משחק כדי לנצח, אני מאמין שבשבת הבאה נתקן".
 
"אני מאוד מאוד שמח, באתי לבית"ר כדי לחזור להבקיע שערים", הוסיף החלוץ, שהגיע אחרי תקופה ארוכה בלי דקות עם מכבי חיפה. "זה מועדון שאני אוהב וכיף לי פה. אני שמח שזה גם מתבטא במגרש. שני הצדדים מרוויחים ואני מקווה שזה רק ימשיך ככה".
 

"מאוד מאוד שמח". אבוחצירה (ערן לוף)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ