תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"טל בן חיים צריך להבין שכך אי אפשר להתנהג"

"טל בן חיים צריך להבין שכך אי אפשר להתנהג"
ביקורת חריפה על החלוץ אחרי ה-2:2 עם בית"ר. קיארטנסון: "השערים יגיעו"

במכבי תל אביב יצאו כמובן מאוכזבים מאובדן שלוש הנקודות אחרי 2:2 דרמטי עם בית"ר ירושלים בנתניה אמש (ראשון). בעוד המאמן שוטה ארבלדזה ציין כי הוא לא מודע להיסטוריה של המשחקים בין הקבוצות, שוב הירושלמים הפיקו מעצמם יותר ומנעו מהצהובים ניצחון.

 

המאמן לא יצא נקי הרבה בזכות עבודת ההגנה של הקבוצה שכונתה על ידי גורמים במועדון: "החלשה ביותר מאז עידן ג'ורדי". היחיד שזכה למחמאות היה הבלם טל בן חיים שהנהיג את ההגנה והזכיר ימים טובים מהעבר.

 

 

יחד עם זאת, מי שבעיקר ספג אש היה החלוץ טל בן חיים. לא מעט פעולות אנוכיות היו לחלוץ שיכול היה להכריע את ההתמודדות רגע לפני השוויון של הירושלמים. "הוא מתנהל כמו אחד שאין לו מחליף, אבל זו התנהגות שאסור לעבור עליה בלי תגובה ויש סגל מספיק רחב כדי להבהיר לו את זה", אמרו בסביבת המועדון.

 


אובדן נקודות דרמטי (ערן לוף)

 


בן חיים על רקע שחקני בית"ר החוגגים, הפגין אנוכיות (ערן לוף)

 

ג'ורדי קרויף שנעדר מההתמודדות לא יצא נקי, הרבה בגלל נושא הרכש שהותיר את סגנית האלופה בלי זר שישי ובעיקר בלי מגן שמאלי. "הקבוצה מלאה בקשרים וחלוצים ולא הצליחה לצרף מגן שמאלי או בלם. בשביל מה העבירו את חוק הזר השישי?", אמר אחד השחקנים.

 

החלוץ האיסלנדי וידאר קיארטנסון שנרכש ב-3.5 מיליון יורו לא הרשים בבכורה שלו. "מזג האוויר לא הקל עלי והיה לחץ מסויים כי לא התאמנתי הרבה עם הקבוצה. אני יודע בדיוק מדוע אני כאן ובכמה כסף הביאו אותי למכבי תל אביב ואחזיר בקרוב. כשהגול הראשון ייכנס יגיעו עוד שערים ויכירו אותי בהמשך", סיפק האיסלנדי הסברים בסיום.

 


בכורה פושרת, קיארטנסון (ערן לוף)

 

ארבלדזה בחר להתעלם שוב מיוסי בניון כאשר גל אלברמן נותר מחוץ להרכב פעם נוספת. במועדון יצטרכו לספק תשובות על כך כמו גם על תנועת ההשתקה של נוסא איגייבור שספג בוז מהיציעים והגיב בתנועת השתקה לאחר השער שלו.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ