גוטמן: אף אחד לא ציפה לפתיחת עונה כזו רעה

גוטמן: אף אחד לא ציפה לפתיחת עונה כזו רעה
מאמן הפועל ת"א התקשה להסביר. האוהדים צעקו על השחקנים: "תתבישו"
על פתיחת עונה כזאת לא חלמו בהפועל תל אביב. האדומים רשמו הפסד שני 2:0 למכבי פתח תקווה ונמצאים במקום האחרון וללא שערים.
 
אוהדי הפועל ת"א לקחו קשה את ההפסד שהציב אותם בתחתית הטבלה, וחמישים מהם חיכו לשחקנים מחוץ לאצטדיון המושבה, דפקו על אוטובוס הקבוצה וצעקו "תתביישו".
 

המאמן אלי גוטמן התקשה להסביר: "אני מאוכזב מאוד. אנחנו עובדים, מנסים ליצור ולא עומדים במבחן התוצאה וביעדים, וזה מאכזב. זה לא עניין של בטחון, זאת מן תקופה כזאת שהפעולות האחרונות ברחבת היריב מסתבכות ולכן אנחנו לא מבקיעים".
 
"לא חושב שאף אחד היה יכול להיות כל כך פסימי ולחשוב על כזאת התחלה. אנחנו צריכים לצאת מזה", המשיך גוטמן והסתכל הלאה: "יכול להיות שנשנה שיטה או סגנון. שיחקני עם הכלים ההתקפיים שלנו, אבל בכל זאת התוצאה מדברת בעד עצמה".
 
בתחילת העונה מאמן הפועל ת"א הציב את הפליאוף העליון בתור מטרה ריאלית, כשנשאל על הסיכויים לסיים בכל זאת בין שש הראשונות אמר: "אם לא הייתי מאמין לא הייתי מציב את זה כיעד, אני יודע איפה אנחנו נמצאים, אבל כבר עברתי נקודות כאלה בחיים שלי".
 
 

יצליחו לצאת מהמשבר? (עדי אבישי)
 
מהצד המנצח, קובי רפואה בהחלט היה יכול להיות מרוצה ממה שהוא מחניכיו, אבל הוא עדיין לא מתרשם: "ניצחנו למרות שזה לא היה משחק טוב שלנו. לא יצאנו מהר להתקפות, אבל אנחנו עובדים על זה ונשתפר בהמשך. השחקנים יודעים בדיוק מה הם צריכים לעשות".

"אני בכל פעם אומר לשחקנים שלי לצאת לנצח לא משנה נגד מי", סיפר מאמן מכבי פ"ת והחמיא ליריבה: "הפועל אחת הקבוצות הטובות בליגה. היא טקטית מאוד, אבל נערכנו בהתאם".
 
זכות הניצחון, מכבי פ"ת נמצאת במקום השלישי עם אותו מספר נקודות כמו של מכבי תל אביב והפועל באר שבע. רפואה נשאל על סיכוי לאליפות: "נעשה צחוק מעצמנו אם נדבר על אליפות, צריכים לחשוב קדימה ונקודות יבואו בהתאם".


"יותר חשוב שניצחנו". קאניוק (עדי אבישי)


כובש הצמד גידי קאניוק: "חשוב שניצחנו, הצמד לא חשוב, אנחנו במגמת שיפור ומקווה שזה ייתן דחיפה להמשך. בשנה שעברה פתחנו טוב יותר ואז הגיעה שרשרת הפסדים. לא יודע מה יהיה אבל הראש שלנו בפלייאוף העליון. יש לנו עוד הרבה מה לשפר. סכנין כבר בראשון".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ