ראשי הפועל ת"א רוצים להחזיר את ביטון וזגורי

ראשי הפועל ת"א רוצים להחזיר את ביטון וזגורי
הפתיחה הגרועה עשויה להוציא את השניים מהמקפיא, אם יקצצו בשכרם

ראשי הפועל תל אביב היו רוצים לראות את ישראל זגורי ודודו ביטון חוזרים לסגל, אך ממשיכים להתנות זאת בכך שהשניים יקצצו 20% משכרם כפי שעשו שאר שחקני הסגל האדום. ההפסד 2:0 למכבי פתח תקווה, הירידה למקום האחרון והעובדה שהפועל תל אביב לא כבשה במשך 553 דקות עשו את שלהם ובחודורוב יש מי שכבר מדבר בקול רם על כך שזה לוקסוס גדול מדי עבור האדומים להושיב ביציע שני שחקנים ששווים יחד כ-50 שערי ליגה ולמעלה מ-20 בישולים.


זגורי משתכר בהפועל כ-140 אלף דולר לעונה בעוד ביטון כ-120 אלף. לא מזמן הסכים קלאודיו בומבה לקיצוץ בשכרו ועלה כמחליף במשחק מול מכבי פתח תקווה. הבעיה עם זגורי וביטון היא שהמאמן אלי גוטמן לא מתלהב לשלב גם אותם, אבל אם השניים יסכימו לקיצוץ המאמן, שמעמדו התערער בעקבות הפתיחה הגרועה של העונה, ייאלץ ליישר קו עם הבעלים אמיר כבירי.


"זו אחת התקופות הפחות נעימות שלנו, אבל אני יודע מה לעשות. אולי נשנה מערך", אמר גוטמן המאוכזב בסיום המשחק אתמול, אלא שמקורבים להפועל תל אביב מאשימים את גוטמן בכך שהבטחה דומה ניתנה גם לאחר ה-2:0 בדרבי גביע הטוטו, אולם בפועל דבר לא השתנה.גם ל-1,700 אוהדי הקבוצה שהגיעו יש תלונות (עדי אבישי)


בינתיים כבר החלו במועדון גם לדרוש מגוטמן הסברים על היכולת הגרועה שמפגינה הקבוצה. "גוטמן אמור לעסוק בכדורגל על המגרש ולהפסיק את העסקנות. זו טעות לתת לו להיות האיש שגם פועל בנושא התקציבי ובבנייה המחודשת, לצד הצד המקצועי",  אמר גורם במועדון.


גוטמן עצמו אמר: "הצבתי יעד גבוה ואני יודע באיזו נקודה אני נמצא. צריך להחזיר את הריכוז והביטחון ומפעולות מסורבלות בהתקפה להגיע ולבצע פעולות חדות, כי יש שחקני התקפה טובים".


החלוץ ארון שוינפלד ממשיך להוות חידה. "נראה כי המרדף אחריו של מכבי ת"א וההצעה בגובה 2.5 מיליון יורו סחררו לו את הראש. בכל המשחקים האחרונים הוא נראה כאילו המשחק עובר לידו, איש לא מבין מה עובר עליו מקצועית", אומרים בהפועל.שוינפלד. בחודורוב תוהים מה עובר על החלוץ (עדי אבישי)

בינתיים אמר הקשר נמניה ניקוליץ' לאתר הרשמי: "אני בטוח שנשתפר ונראה טוב יותר. גם אני באופן אישי בתקופה פחות טובה, אבל אני מבטיח לכולם שלא שכחתי לשחק כדורגל". הבלם אוראל דגני הוסיף: "כרגע זה לא נראה כמו שאנחנו רוצים אבל אני בטוח שנשתפר וגם התוצאות יגיעו. הראש שלנו כבר במשחק בשבת מול קריית שמונה"
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ