תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ונגר הודה: "סרבתי שלוש פעמים להצעות מפ.ס.ז'"

ונגר הודה: "סרבתי שלוש פעמים להצעות מפ.ס.ז'"
מנג'ר ארסנל לפני המפגש בין השתיים באלופות: "העדפתי להישאר נאמן"

בעוד 15 ימים יציין ארסן ונגר 20 שנה כמנג'ר ארסנל, והבוקר נחשף כי הייתה לו הזדמנות פז לשוב לעיר האורות ולקחת על עצמו את המשרה הנחשקת כמאמן פאריס סן ז'רמן, אך הוא נותר נאמן לתותחנים.

 

הסיפור מתגלה שעות לפני שריקת הפתיחה של המחזור הראשון בליגת האלופות, שבמוקד המפגש בין אלופת צרפת לבין ונגר וארסנל, שאף הבהיר כי שלוש פעמים הוא סרב להצעת ראשי פ.ס.ז' ולראשונה אישר את הדיווחים בשנים האחרונות.

 

 

"אני מכיר את הבעלים של פאריס סן ז'רמן, שייח' נאסר אל-חליפי כבר זמן רב, אבל אני מרגיש שנשארתי נאמן לארסנל מכיוון שהרגשתי שלמועדון יש את האיכויות שאני אוהב. בחרתי להישאר כל הזמן באנגליה. אני פשוט אוהב את המקום שאני נמצא בו", הודה המנג'ר הצרפתי.

 

"אוהב את המקום בו אני נמצא". ונגר (AFP)
 

פ.ס.ז' עשתה את הצעד הראשון לעבר התקרבות לוונגר כשהקאטרים רכשו את המועדון ב-2011 וניסו שוב ב-2013 וב-2014. אגב, גם ריאל מדריד רצתה את ונגר בעבר בנוסף לברצלונה ומנצ'סטר סיטי שניסו להחתימו. הצרפתים ניסו גם פעמיים להחתים את ז'וזה מוריניו ולאחרונה אפילו דייגו סימאונה היה על הכוונת, אבל הם נאלצו להסתפק השנה באוניי אמרי.

 

באשר למשחק הערב, ארסנל קיבלה חדשות טובות לאחר שנודע כי הבלם לורן קוסיילני כשיר וצפוי לפתוח. ונגר אמר: "הוא ספג מכה קשה בפניו וחשש שלא יוכל לשחק, אבל הוא בסדר".

 
קוסיילני. יפתח במרכז ההגנה בעיר האורות (Gettyimages)
 

על המשחק הוסיף ונגר: "שתי הקבוצות שעדיין מחפשות להיכנס לקצב המשחק הרגיל שלהן. יש לפ.ס.ז' בעיות כמו שגם לנו יש, אבל אני לא חושש מהם. אני אוהב לבוא לפאריס. זו המדינה שלי והעיר שאני אוהב. פ.ס.ז' נמצאת מעל כולם בכדורגל הצרפתי למרות שפתיחת העונה שלה לא טובה. צרפת תמיד מייצרת קבוצות טובות ושחקנים טובים. עבורנו זה מרגש להגיע למשחק כזה ולראות מה מצבנו ביחס לקבוצות גדולות אחרות".

 

למרות הפתיחה המהוססת של ארסנל בליגה, מדורגת שביעית עם 7 נקודות מארבעה משחקים לאחר שבשבת ניצחה מפנדל בתוספת הזמן, ונגר סבור שיש לו קבוצה מנוסה - כזו שלא הייתה לו שנים: "פעם שיחקתי עם קבוצות צעירות בגלל שלא היתה לנו ברירה, בגלל עלויות האצטדיון. היום יש לי ברירה לשחק עם שחקנים בשלים יותר. לשחקנים כאלה יש שילוב של פיזיות, מנטליות וניסיון, אבל אנחנו עדיין רוצים לתת לצעירים את האפשרות להתפחת אצלנו".

 

הצרפתי בן ה-66 אמר לסיכום שהוא מקווה ששחקניו יבינו סוף סוף את המסר שהוא מנסה להעביר להם במשך שנתיים: "עדיף לדבר פחות ולהשיג תוצאות".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ