תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הובאן: רוצים להוכיח שב"ש לא קבוצה קטנה. ננסה לנצח

הובאן: רוצים להוכיח שב"ש לא קבוצה קטנה. ננסה לנצח
כ-1,500 אוהדים ילוו את האלופה בסן סירו מול אינטר. בכר: "נדע להתמודד"
הפועל באר שבע סיימה את הכנותיה לקראת המשחק ההיסטורי בסן סירו מחר מול אינטר, הראשון של האלופה בשלב בתים האירופי (חמישי, 22:05 בספורט1 וב-HD).
 
למסיבת העיתונאים התייצבו המאמן ברק בכר והקשר אובידיו הובאן, שבשבת האחרונה ב-0:3 על בני סכנין זכה למנוחה ומחר ישוב להרכב וצפוי לפתוח בהגנה.
 
 
המאמן ברק בכר אמר לקראת ההתמודדות המרגשת: "ברור לנו שיש פה משהו לא רגיל, הרגשנו את זה כבר בשדה התעופה כשראינו את האוהדים - זה מחמם את הלב. כולנו מתרגשים".
 
בפן המקצועי התייחס לקבוצתו של פרנק דה בור:" למדנו מהטעויות שלנו ויישמנו את זה במשחקים שאחרי סלטיק. יש לאינטר המון שחקנים חזקים, זו קבוצה מצוינת. נתכונן ונדע להתמודד גם עם קבוצה חזקה שכזו".
 
בוזגלו מתעופף באימון בסן סירו (מאיר אבן חיים)
 
גם הקשר הרומני אובידיו הובאן הודה כי ישנם פרפרים בבטן: "ההרגשה טובה. זה המשחק הראשון שלנו, כולם מתרגשים אבל זו התרגשות טובה. אנחנו רוצים להוכיח שאנחנו לא קבוצה קטנה ולהציג כדורגל טוב. אנחנו באים כדי לשחק כדורגל ולהינות מהתחרות. אנחנו רוצים לנצח בכל משחק, מתאמנים טוב ולומדים הרבה מהטעויות של עצמנו".
 
באר שבע, כידוע, עשתה היסטוריה פרטית בכך שעלתה לשלב הבתים ואוהדיה לא נשארו אדישים. כ-1,500 אדומים צפויים לתמוך בקבוצתם במשחק בסן סירו. "ניצחון, וכל אירופה כבר תדע מי זאת הפועל באר שבע", אמר אחד האוהדים הנרגשים.
 
החבורה של ברק בכר היא כמובן אנדרדוג מובהק במשחק במילאנו, ועל כן מתכנן המאמן להציב מערך של שלושה בלמים. במקרה כזה, אובידיו הובאן יוסט לאחור וישתף פעולה במרכז ההגנה עם שיר צדק ומיגל ויטור. 
 

מתכנן מערך הגנתי. בכר (אודי ציטיאט)
 
אפרופו מיגל ויטור, מאז שהצטרף הבלם הפורטוגלי הפועל באר שבע הצליחה לשמור על שער נקי בכל פעם שהוא היה על המגרש. תקווה לקראת המשחק מול האימפריה האיטלקית?
 
אם מקומו של הפורטוגלי ואחרים בהגנה מובטח, הרי שבקישור ישנה תחרות גדולה יותר על חולצת ההרכב. וובה בראון ומהראן ראדי נאבקים על המקום לצידו של ג'ון אוגו במרכז השדה. מאור בוזגלו צפוי לקבל קרדיט ולפתוח באגף ימין, בעוד שמאור מליקסון אמור להתחיל על הספסל.
 

וואקמה, מתרגל לסן סירו (אודי ציטיאט)
 

בוזגלו צובע גם את איטליה (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ