תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שחקנים: "נראה שסאבו לא רוצה להיות פה"

שחקנים: "נראה שסאבו לא רוצה להיות פה"
בבית"ר מאמינים שהקשר ישתלב. אבוחצירה עשוי לפתוח מול אשקלון

בית"ר ירושלים החלה בהכנות לקראת המשחק החשוב ביום שבת נגד העולה החדשה מאשקלון, במטרה להשיג ניצחון ראשון לאחר שישה משחקים בליגה ובגביע הטוטו.  

 

מלבד חוסר ההצלחה במסגרת המקומית, גם המאזן באירופה לא מזהיר, לאחר שניצחה רק שלושה משחקים משמונה. "לא רוצים לחשוב על אפשרות בכלל שלא ננצח. לא לזה קיווה אלי טביב", אמר שחקן בקבוצה.

 

 

בשלב זה הצוות המקצועי מתקשה לשלב את אריק סאבו בקבוצה. הקשר הגיע בכושר ירוד, אך ככל הנראה מדובר בנושא מורכב יותר. "נראה שהוא לא כל כך רוצה להיות פה, כנראה שהיו צריכים להתנהל איתו בצורה אחרת". עם זאת, במועדון בטוחים שהוא מבין כי עונה טובה בישראל תאפשר לו להתקדם לליגה בכירה יותר ולכן לא יפעל כדי לסכן זאת.

 

אבוחצירה. עשוי לחזור להרכב (ערן לוף)

 

רן בן שמעון יצטרך למצוא פתרון לחוליית ההגנה, שלא נראית טוב מפתיחת העונה וספגה עד כה שישה שערים, כאשר דן מורי ועוז ראלי ממשיכים לקבל את הקרדיט בהרכב. האחרון אמנם מגלה הרבה יעילות בחלק הקדמי, אך גורמים במועדון מתבטאים בגלוי כי בשלב זה צריך לשים דגש קודם כל על הפן ההגנתי.

 

מי שעשוי לחזור להרכב הוא שמעון אבוחצירה, שכבש עד עתה ארבעה שערים בשש הופעות במסגרת המקומית. במידה ואכן יפתח מול אשקלון מי שצפוי לרדת לספסל הוא יוהאן אודל, כאשר איתי שכטר ישחק כחלוץ שני.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ