תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

שיר אלמליח תראי, האקס שלך חוגג את חיי הרווקות!

בימים יפים יותר. כהן ואלמליח | צילום: אינסטגרם
כמעט חצי שנה אחרי הפרידה המדוברת של הדוגמנית מבעלה הכדורגלן במיל' ולאחר הפגישה שלה ושל איציק זוהר, הסוג-של-אקס אלרואי כהן יוצא לחגוג במסיבה המונית. כי למה רק לשיר אלמליח מגיע לבלות?
ערב פסח האחרון היה עצוב במיוחד עבור הצמד שיר אלמליח ואלרואי כהן, שרגע לפני החג החליטו על הפרדת כוחות ופרידה אחד מהשנייה - אחרי עשור שלם של זוגיות, חתונה נוצצת שנותרה כזיכרון ואהבה שנגמרה. מאז, היא אמנם הקפידה להתייצב באירועי השקות ולעמוד מול המצלמות, אך בעלה לשעבר שמר על זכות השתיקה, בחר להתנתק מהפלאשים ולא נראה באף אירוע מתוקשר. אז זהו, שמספיק לו ודי!
 
אמש (שלישי), מי שיום אחד יהיה באופן רשמי בעלה לשעבר של אחת הדוגמניות המצליחות בארץ ישראל - החליט לצאת לבילוי סוער עם חבריו המסוקסים. בתפריט: מסיבה המונית, שכוללת הופעה של הרכב די ג'ייז בינלאומי, מתחם VIP עם אלכוהול בחינם והרבה ליידיז נאוות שמזיעות לצדו. מה רע לכהן, שרוצה להתאוורר קצת?
 
 
הכדורגלן במיל', הגיע לנענע בעיר מגוריו ראשון לציון, ממש מרחק של כמה דקות נסיעה מהבית שבו חי עד לא מזמן עם אלמליח - בהופעה של ההרכב מייג'ור לייזר שנערכה בחסות משקה האנרגיה XL. יחד עם כהן, אם תהיתם, הגיעה פמליה של ארבעה חברים, שדאגו שאף חטטן לא יטריד את מנוחתו של אלרואי, ישראל שאלות על שיר או יתעד אותו מתקדם הלאה. יום אחד גם זה יקרה, אולי.
 
בואנ'ה הוא מצלם אותנו!". אלרואי כהן והחבר'ה (צילום: שוקה כהן")
תרימו! כהן והחברים
 

#צפון #שלווה #שקט #בית 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

GM #behindthescenes

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

@exp0ze 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ