תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רן בן שמעון: הקהל מאחורינו ברגעים קשים

רן בן שמעון: הקהל מאחורינו ברגעים קשים
מאמן בית"ר התייחס לביקורת של המנכ"ל: "כנראה שכך דמאיו מרגיש"

"הקהל שלנו יוצא מהכלל ועומד מאחורינו גם ברגעים הכי קשים", אמר מאמן בית"ר ירושלים רן בן שמעון בהתייחסו למתח שנוצר בין המועדון לאוהדים בעקבות דבריו של משה דמאיו בביה"ד המשמעתי ביום רביעי. מנכ"ל בית"ר אמר:  "לה פמיליה זה ארגון גדול של אוהדים שאוהבים את הקבוצה, אבל בפנים יש קומץ קטן שמנסה לפגוע באלי טביב על מנת שיבטל את התביעות שלו נגדם". 

 

עם זאת, בן שמעון ניסה להגן על דמאיו כשאמר "אם משה אמר את הדברים כנראה שכך הוא מרגיש".

 

 

המאמן דחה בתוקף את הביקורת על השתלבותו האיטית של אריק סאבו ועל כך שהקשר הסלובקי נראה כמי שלא מתלהב להיות בבית"ר. "כל שחקן חדש שמגיע למועדון אני נותן לו להיכנס לעניינים לאט", הצהיר בן שמעון, "עשינו שיחת הכוונה ואני רואה שיפור מאימון לאימון. סאבו מאוד רוצה להיות פה".

 

בית"ר פתחה לא טוב את העונה (רק שלוש מתשע נקודות אפשרויות) אבל בן שמעון לא מודאג. "אנחנו משחקים טוב ויש לנו רק עוד כמה איזונים שצריך לעשות", אמר המאמן, "אני מאמין שאווירה מביאה תוצאות והאווירה פה טובה". המאמן גם נשאל לגבי העובדה שלידור כהן לא פתח מול מכבי תל אביב למרות פתיחת העונה הטובה של הקשר והשיב: "אני מאוד מרוצה מלידור כהן כמו שאני מרוצה משחקנים נוספים. יש לנו תחרות בריאה על ההרכב".

 

לידור כהן. בן שמעון מרוצה ממנו (דני מרון)

 

בשבת מצפה לבית"ר העולה החדשה, הפועל אשקלון. "ברור שאנחנו רוצים לנצח אבל עומדת מולנו יריבה טובה שעשתה תוצאות לא רעות עד עכשיו".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ