רנה מולנסטיין: "אני זקוק לזמן, יש הרבה עבודה"

רנה מולנסטיין: "אני זקוק לזמן, יש הרבה עבודה" מולנסטיין. יהיה בסדר | צילום: עדי אבישי
מאמן מכבי חיפה לקראת משחק הליגה מול ב"ש: "האוהדים עוד ייהנו מאיתנו"

מאמן מכבי חיפה, רנה מולנסטיין קיים אחר הצהריים (חמישי) מסיבת עיתונאים לקראת משחקה הביתי של הקבוצה ביום שני (סמי עופר, 20:45) מול האלופה, הפועל באר שבע.


מולנסטיין פתח ואמר: "מועדון מכבי חיפה יודע שכדי להצליח, הוא צריך לשנות כיוון ולשם כך הביאו אותי לכאן. יש לנו עוד הרבה עבודה לעשות כדי להתקדם. זה טוב מאוד ואני מרוצה מכך שיש לנו בקבוצה שחקנים צעירים וכולנו צריכים לעזור להם כדי שיתפתחו. ביום שלישי בגביע הטוטו נגד הפועל כפ"ס, לא פחות משבעה שחקני נוער שלנו סיימו את המשחק וזה נתון מדהים וחשוב מאוד".


המאמן המשיך: "אני יודע שהמועדון עבר זמנים קשים אבל המטרה העיקרית שלנו היא להיות כל הזמן במגמת עליה ולהשתפר. לפעמים התהליך הוא קצר יותר, אבל אני שב ואומר, אנחנו צריכים זמן. השגנו כבר הרבה דברים טובים במהלך השבועות האחרונים. אני מאמין ומקווה שהאוהדים הרבים עוד ייהנו מאיתנו".


לקראת משחק הליגה מול הפועל באר שבע אמר המאמן: "אני מאחל להם הצלחה במשחקיהם באירופה, הם היו כל כך קרובים להעפיל לליגת האלופות. אנחנו נגיע מוכנים למשחק מולם ביום שני ולא נתייחס כלל ללו"ז הצפוף שלהם".


מולנסטיין התייחס להתאקלמותו בישראל ואמר: "אני מרוצה מאוד מהשהות שלי בחיפה ואני מתרשם מאוד מהתרבות המקומית. הייתי ועבדתי כמעט בכל מקום בעולם ואני אוהב מאוד את ישראל. גם אשתי הגיעה לכאן ונהנית איתי מהמדינה. חיפה היא עיר נהדרת, האוכל מצוין ואין לי שום תלונות".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ