תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

החוק לא מוכר? כי מכבי ת"א התעלמה מהמנהלת

החוק לא מוכר? כי מכבי ת"א התעלמה מהמנהלת
הצהובים היו אמורים לתאם עם שופט שירצה לשחקנים. חשש במועדון מהלו"ז הצפוף
ההפסד של מכבי תל אביב לזניט ממשיך להכות גלים. לאחר ההפסד, השחקנים טענו כי הם אינם מכירים את החוק שבגללו הרוסים זכו בבעיטה בתוך הרחבה, אבל מסתבר שהצהובים התנהלו בחובבנות בנושא החוקים החדשים שנקבעו בקיץ ע"י פיפ"א.
 
מנהלת הליגה שלחה כבר לפני פתיחת העונה מכתב למכבי תל אביב המוכר לראשי המועדון והבהירה כי אופ"א ופיפ"א הכניסו חוקים חדשים לקראת עונת 2016/17 ועל המועדון לתאם מול איגוד השופטים תאריך בו יגיע שופט בכיר למתחם האימונים בקריית שלום כדי להרצות על השינויים ולהסביר אותם לצוות האימון ולשחקנים. 
 
 
מתברר כי בנוסף, נשלח ע"י אופ"א למשרדי מכבי תל אביב קלסר החוקים החדשים שנותר מונח במשרדי האגודה ללא שימוש. השאלה היא היכן היו ג'ורדי קרויף וכל הגורמים האחראים על המועדון המקצועני במהלך שחמק מתחת לרדאר בצורה חובבנית.
 
לאחר העברה של אלי דסה במרכז המגרש, השופט צעק לעברו: "זה צהוב שני, צהוב שני", אמירה שמגן מכבי ת"א לא הבין את המשמעות שלה. יוסי בניון סיפר: "חלקנו ידענו מהחוק החדש והוא קיים. דיברתי עם השופט לאחר המשחק ומתברר מדבריו שחוק הוא חוק והיה צריך לקבוע את מכת העונש מתוך הרחבה".
 

הויכוחים עם השופט לא עזרו (דני מרון)
 
עם כל הצרות, מתברר כי לוח המשחקים של מכבי תל אביב יהיה עמוס במיוחד. הצהובים ישחקו  ביום ראשון בנתניה נגד הפועל רעננה וכבר ביום רביעי יצאו לדוחה לאחד נוסף מול בני סכנין, משחק שהוקדם ממחזור שאמור להתקיים בערב ראש השנה וההשתתפות של מכבי ת"א בליגה האירופית.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ