תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"עכשיו כולם באירופה יידעו מי זאת באר שבע"

"עכשיו כולם באירופה יידעו מי זאת באר שבע"
האלופה חוגגת לאחר ה-0:2 על אינטר. מחמאות לבוזגלו ומיגל ויטור. הכל כאן
בהפועל באר שבע עדיין לא מעכלים עדיין את גודל ההישג אתמול בסן סירו, כאשר בסיום המשחק כשהפנו את ראשם לכיוון לוח התוצאות התוצאה הייתה 2:0 לזכות האדומים מבירת הנגב.
 
בקבוצה שמחו על התוצאה, אבל עיקר הגאווה הגיעה מהדרך: "הפגנו עליונות טקטית ופיזית על אינטר", אמרו במועדון. "כל קבוצה שתפגוש אותנו תדע טוב מאוד מה האיכויות שלנו. עכשיו בכל אירופה יודעים מי זאת באר שבע".
 
 
כל השחקנים בקבוצה זכו למחמאות גדולות, אך מי שהיו באמת יוצאי דופן היו מאור בוזגלו, טוני וואקמה, בן ביטון ומיגל ויטור. "בוזגלו שחקן ברמות הגבוהות ביותר. לא היה לנו ספק, אבל היה מדהים לראות את העבודה הטקטית שלו" אמרו בסביבות המועדון. 
 
על וואקמה ו-ויטור התבטאו בקבוצה: "הם לא שייכים לליגה הישראלית, אתמול כולם קיבלו חותמת לזה". אגב ויטור, הבלם הפורטוגלי ספר משחק שביעי רצוף מאז הגיע לבאר שבע ללא ספיגה. 
 

וואקמה. עוד ערב נהדר לחלוץ (אודי ציטיאט)
 
מיחאי קורהוט שערך את הבכורה שלו אמש נראה כמו בינגו אמיתי וכבר אתמול הוכיח שגם כשעוזב שחקן כמו דוידזאדה אפשר להביא מחליף טוב יותר. בקבוצה מרוצים מאוד מששת הזרים שנמצאים במועדון: "כל אחד שחקן מצויין בפני עצמו ואישיות מדהימה. אין ספק שהרווחנו בגדול". 
 
היום יקבלו השחקנים יום חופש ובשבת כבר יחזרו להתאמן לקראת המשחק נגד מכבי חיפה בסמי עופר.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ