קליבלנד תעניק לבלאט את טבעת האליפות

בלאט |
מאמן הקבאלירס לשעבר יזכה לכבוד לאחר שפתח את עונת הזכיה הראשונה
דייויד בלאט הוביל את קליבלנד למאזן הטוב ביותר במזרח לפני שנזרק מקליבלנד בהחלטה שנויה במחלוקת. הקאבס המשיכו בלעדיו עם עוזרו טיירון לו ונעצרו רק בהנפת גביע אחרי זכיה היסטורית באליפות ה-NBA. עכשיו גם המאמן הישראלי יזכה לכבוד. 
 
על פי דיווחים באוהיו, קליבלנד תעניק לדייויד בלאט טבעת אליפות משלו, זאת מאחר שאימן בחצי העונה הראשונה של עונת ההכתרה. זו הייתה הזכיה הראשונה של הקאבס בתואר ב-52 שנות קיום הזכיון ובמשרדים יודעים היטב למי עוד מגיע קרדיט. 
 
 
בלאט עזר להוביל את קליבלנד לגמר ה-NBA כבר בעונתו הראשונה על הקווים, אולם הקאבס הפסידו בסדרה לגולדן סטייט. בעונה החולפת הגיע כאמור עד פגרת האולסטאר עם המאזן הטוב במזרח, אולם לחצים בתוך המועדון הובילו להדחתו. 
 

בלאט ושחקניו קליבלנד בעונה הראשונה. לא שכחו אותו (gettyimages)
 
דייויד בלאט סיים את הקדנציה שלו בקליבלנד עם מאזן מרשים של 40:83, אולם הפוליטיקה הפנימית פגעה בו והוא נותר בחוץ. בינתיים כבר הספיק לחתום בדרושפאקה מהליגה הטורקית ויוביל את הקבוצה העונה במשחקי היורוליג. 
 
קליבלנד תקבל את טבעות האליפות בטקס שייערך לפני המשחק הראשון מול הניקס ב-25 באוקטובר. דגל האליפות ייתלה מתקרת האולם הביתי וטבעת אחת תישמר בצד עבור המאמן הישראלי הראשון ב-NBA.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ