תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מוריניו מצא את האשם בהפסד: לוק שואו

מוריניו מצא את האשם בהפסד: לוק שואו
התקשורת עקצה את הפורטוגלי אחרי ה-3:1 לווטפורד: "כבר לא מיוחד"
מנצ'סטר יונייטד כבר עם שלושה הפסדים רצופים בכל המסגרות וז'וזה מוריניו חוטף מהתקשורת האנגלית. הגדיל לעשות "המירור" שהכתיר את ההפסד 3:1 לווטפורד בכותרת: "פשוט לא מיוחד יותר". גם וויין רוני ("כושר לקוי") ופול פוגבה ("רחוק מלהיות רוי קין") ספגו אש.
 
 
מוריניו עצמו עשה מה שהוא רגיל לעשות במשברים לבקר את השופטים ולרדת על השחקנים שלו. אחרי שקבע כי "אני לא יכול לשלוט בטעויות של שופטים הם מוכרחים להשתפר", התפנה הפורטוגלי לטפל במגן השמאלי של יונייטד, לוק שואו. 
 
 
 
"במצב של 1:1 היינו טובים יותר מווטפורד וחייבים לנצח", אמר מוריניו, "אבל אז עשינו טעות והענקנו להם שער במתנה. נורדין אמרבט קיבל את הכדור 20-25 מטר מהשער שלנו ובמקום ששואו ילחץ עליו הוא נתן לו להתקדם. קוראים לזה גישה טקטית ומנטלית. ייקח לנו כמה שבועות ונשתפר גם בזה". 
 
 
על השחקנים שלו אמר "המיוחד": "פתחנו את העונה טוב והתוצאות היו חיובית. מהרגע שהפסדנו את המשחק הראשון, ברגע שהסיטואציה הפכה קשה יותר, אני מרגיש שחלק מהשחקנים מתקשים להתמודד. לעומת זאת, אשלי יאנג הראה אופי, שמחה ובטחון וזה משהו שעוד שחקנים שלנו צריכים להביא למשחק".
 
 
 פוגבה. מוריניו אמר: "מרגיש שחלק מהשחקנים מתקשים להתמודד" (gettyimages)
 
 
באתר "טים טוק" נכתב על מוריניו כי הוא "בגד" בוויין רוני, זאת בעקבות הצבתו של הקפטן בקישור אחרי שהבטיח לו כי ישחק איתו רק כחלוץ. ברשתות החברתיות טענו חלק מהאוהדים כי יונייטד צריכה לפטר את מוריניו ולמכור את רוני.
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ