תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יצחקי: "מה שקרה מול זניט לא יקרה שוב למכבי ת"א"

יצחקי: "מה שקרה מול זניט לא יקרה שוב למכבי ת"א"
החלוץ: "שמנו הכל בצד". ארבלדזה: "לא היה קל להתאושש ממה שקרה לנו"
שלושה ימים אחרי שחוותה את אחת הטראומות הגדולות שידעה קבוצה ישראלית אי פעם, מכבי תל אביב התאוששה עם 0:3 קליל על הפועל רעננה - תוצאה שמחזירה את השקט רגע לפני מפגשים טעונים עם בני סכנין והפועל תל אביב.
 
"היה חשוב לנו לנצח, דיברנו על החשיבות של המשחק במהלך השבוע", הודה ברק יצחקי והוסיף: "שמנו את כל מה שקרה לנו בצד. שיחקנו כדורגל טוב, לא מושלם, אבל ניצחנו ושמענו להוראות של המאמן".
 
 
"אני לא יודע אם לקרוא למה שקורה חוסר שקט, כדורגל זה תוצאות. שני המשחקים האחרונים שלנו הסתיימו בתוצאות לא טובות בדקות הסיום, כך שזה נורמלי שיש לחשושים", הוסיף החלוץ. "הקבוצה הזו מלוכדת ורצה כמה שנים טובות. אנחנו תמיד ביחד וזה היופי שלנו". 
 
בן חיים וריקן, הרגיעו את המערכת (עדי אבישי)
 
בהתייחסות אחרונה בנוגע למה שקרה מול זניט סנט פטרסבורג ביום חמישי, הדגיש יצחקי: "זה לא קורה הרבה. יש משחקים בודדים בהם קרה דבר כזה. הכל הלך נגדנו. אני בטוח שזה לא יקרה לנו פעם נוספת".
 
מאמנו של יצחקי, שוטה ארבלדזה, סיכם: "תמיד חשוב לנצח. לפני שלושה ימים היה לנו משחק קשה. קרה לנו אסון, במקום שנזכה בתהילה. לא היה קל להתאושש מהמשחק מול זניט, אך זה חלק מהתהליך של להיות קבוצה ברמות האלה. אנחנו עובדים על זה".
 
"חלק מהתהליך של להיות קבוצה ברמות האלה". ארבלדזה (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ