תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בכר: "עוד נשבור את הקללה". פלט: "אולי עכשיו אפתח"

בכר: "עוד נשבור את הקללה". פלט: "אולי עכשיו אפתח"
ב"ש ספגה הפסד ראשון העונה מול מכבי חיפה. מולנסטיין: "צעד משמעותי"

כבר  19 שנים שהפועל באר שבע לא מצליחה לנצח את מכבי חיפה  בביתה, גם הפעם זה לא היה שונה כאשר האלופה נכנעה 2:1, למרות ששלטה במגרש וכבר היתה ביתרון מוקדם. "אנחנו כבר חושבים קדימה, בחמישי שוב נגד מכבי חיפה. האצטדיון הזה לא מאיר לנו פנים, אבל צריך ללמוד מזה", הבהיר מאור בוזגלו בסיום.

 

"שלטנו, אבל היה משחק שקול, חבל שאנחנו עושים את הטעויות האלה וסופגים את השערים", אמר מאמן האדומים ברק בכר. "צריך לקחת הכל בפרופורציה, צריך לדעת גם להפסיד. בהתחלה המערך ללא חלוץ טבעי תפקד כמו שרצינו. אנחנו עושים הרבה ניסיונות, אבל לפעמים זה מצליח ולפעמים פחות".

 

 

על העובדה שהשיגה רק נקודה אח מתוך משש אחרי משחקים באירופה: "בפעם הבאה נשתדל להגיע מוכנים יותר אחרי אירופה. לצערי אנחנו תמיד מובילים ולא מצליחים לנצח בחיפה. אולי נעשה את זה כבר ביום חמישי ברבע גמר גביע הטוטו".

 

בכר. "חבל שאנחנו עושים את הטעויות האלה" (ערן לוף)

 

גם בצד השני לקח רנה מולנסטיין את הניצחון בפרופורציה: "זה לא היה ניצחון רגיל, זאת האלופה והם ניצחו את אינטר, אבל בסיום היום אלה רק שלוש נקודות. אני חושב שהאוהדים עזרו לנו בסיום להשיג את הניצחון".

 

"חשבתי שההגנה של ב"ש תאפשר לנו לכבוש ולכן הכנסתי את שחקני ההתקפה", המשיך ממן הירוקים. "הוכחנו שאנחנו משתפרים, אבל זה תהליך שייקח זמן. אני מרוצה ממוסר העבודה. אני מקווה שהיום עשינו צעד משמעותי, כי הוא יביא ביטחון וזה יעזור לנו בהמשך. חשוב שניקח כל משחק בפני עצמו, אני עוד לא יודע לאן אנחנו יכולים להגיע".

 

מולנסטיין. "לא ניצחון רגיל" (ערן לוף)

 

כובש שער הניצחון גליינור פלט היה מאושר בסיום: "בכל פעם שאני משחק מול באר שבע אני מבקיע. זה נחמד עבורי, כמובן גם עבור הקבוצה שלי. כשאני משחק מול האוהדים האלה אני מקבל הרגשה מיוחדת".

 

"זה לא קל לשבת על הספסל", הבהיר פלט, "אז הייתי שמח לעלות ולעזור. אולי זה יעזור לי להתקדם להרכב. כשאתה לא משחק אתה תמיד קצת מאוכזב, אבל צריך לדעת להיות מקצוען. אני חלק מהקבוצה וכל אחד עושה את העבודה שלו. כשאתה מנצח אתה תמיד מקבל עוד בטחון, ובאר שבע היא לא קבוצה שקל לנצח. זה ייתן הרבה בטחון".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ