תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

שיר צדק: אין שחקן אחד שאשם, אנחנו קבוצה

שיר צדק: אין שחקן אחד שאשם, אנחנו קבוצה
הבלם יצא להגנת חבריו. בכר: "מועדון גדול צריך גם לדעת לחזור מאירופה"

הפועל באר שבע קיוותה לשבור אמש (שני) את המחסום בחיפה שם לא ניצחה את מכבי חיפה כמעט 20 שנה אך שוב חזרה מאוכזבת. האלופה נכנעה לראשונה העונה וספגה 2:1 מהחבורה מהכרמל. השחקנים של ברק בכר אמנם הציגו משחק לא רע אך טעויות לא אופייניות הובילו לפנדל ולשער של האקס ההולנדי גליינור פלט. 

 

מי שיצא להגנת חבריו הוא שיר צדק שפרסם ברשת החברתית הקורא לאוהדים להפסיק לחפש אשמים בהפסד: "קמתי וראיתי שלפי מה שאנשים כותבים שחקן אחד אשם בהפסד שלנו בחיפה. אז חבר'ה בואו נרגע שנייה - אנחנו קבוצה אחת. אחת. בניצחונות, בהפסדים, בהצלחות וברגעים הפחות נעימים. כולנו אשמים בהצלחות וכולנו שותפים בהפסדים. אוהדים יקרים, אתם אתנו תמיד, תמשיכו בדרך הזו. קבוצה אחת".

 

 

בקבוצה חששו מכך לפני המשחק, אבל לא לקחו את ההפסד קשה מדי: "עשינו ניצחון גדול ביום חמישי בסן סירו ולא אסון מדי פעם להפסיד", אמר ברק בכר בסיום.

 


יש לו על מה לעבוד, בכר (ערן לוף)

 

המאמן התייחס להתמודדות באירופה והחזרה לליגה כאשר בשני המקרים עד כה נגד הפועל תל אביב ונגד מכבי חיפה לא הצליחה האלופה לנצח: "אם אנחנו רוצים להיות מועדון גדול אנחנו צריכים לדעת להתמודד עם זה. נגד הפועל היינו רעים ורכים אבל הפעם זה לא היה המצב. נצטרך לחשוב על רוטציות נכונות ועל השילובים הנכונים".

 

על ההפתעה בהרכב שלא כלל חלוץ טבעי אמר בכר: "מבחינתי בוזגלו חלוץ והוא שיחק כמו חלוץ אמיתי לפעמים זה עובד ולפעמים לא".

 

המאמן שלח מסר לכיוון החלוץ בן שהר שנותר מאוכזב על הספסל ולא נכנס גם כמחליף: "בן שהר שחקן חשוב בקבוצה והוא ישחק הרבה בזמן הקרוב".

 


בוזגלו, בנגב רוצים שימשיך (ערן לוף)

 

אם בבאר שבע מחפשים איזו נקודת אור אהרי שהיא הגיעה מכיוונו של מאור בוזגלו שהמשיך בכושר הנהדר שלו והוסיף אתמול עוד שער למאזן. "היינו צריכים לשחק כקבוצה, באופן יותר מאורגן", סיכם בוזגלו והוסיף: "אם אנחנו רוצים לקחת נקודות בסמי עופר אנחנו צריכים לשחק יותר אחראי".

 

הקשר חלק את תחושותיו בעניין שריקות הבוז שקיבל: "בכל מקום בארץ שורקים לי בוז. זה מראה עד כמה אני חשוב". בכל אופן, בבירת הנגב מעריכים את העובדה שבוזגלו שב לעצמו אחרי אותה סאגה של פתיחת העונה.

 

כפי שכבר נחשף, הקשר או החלוץ, איך שתרצו להגדירו, קיבל הצעה מהמועדון להמשך ההתקשרות כשבבירת הנגב מוקירים את התרומה שלו בשנים האחרונות. לבוזגלו הוצע חוזה משודרג לשלוש עונות, כשכרגע בסביבתו טרם התקבלה החלטה סופית, אך במידה וימשיך לספק את הסחורה בצורה אותה עושה לאחרונה, ייתכן מאוד וזה אכן יקרה.

 


מיגל ויטור, לראשונה הקבוצה ספגה כשהוא על המגרש (ערן לוף)

 


לפחות בכרמל, אלו תמונות שגרתיות של ב"ש (ערן לוף)

 

ובנושא מעניין נוסף. עד המשחק בכרמל, מיגל ויטור הפורטוגלי היה האיזון של הקבוצה שטרם ספגה כשהוא היה על המגרש. הפעם זה קרה לראשונה וגם בלם הרכש נראה פחות טוב. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ