תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

באיטליה אישרו: בן חיים עשוי לעבור לפיורנטינה

באיטליה אישרו: בן חיים עשוי לעבור לפיורנטינה
כפי שפורסם בלעדית בספורט1, החלוץ ברשימות של הוויולה: "עוקבים אחריו"

באיטליה מאשרים את הידיעה הבלעדית שפורסמה אתמול בספורט1 לפיה פיורנטינה עוקבת אחרי חלוץ מכבי תל אביב טל בן חיים. יש לציין כי נציגי הקבוצה כבר ראו במספר משחקים – גם במכבי תל אביב וגם בנבחרת.

 

כזכור, בן חיים היה קרוב לעבור לגראנדה הספרדית לקראת תום חלון ההעברות של הקיץ, אך מכבי ת"א לא הסכימה לשחררו עבור הסכום שהוצע – כשני מיליון יורו. עם זאת, לאביו של השחקן נאמר לאחרונה כי אם תגיע הצעה הולמת הצהובים ייעתרו לבקשתו לעזוב ולא יעצרו את התקדמותו.

 

 

פאולו סוזה מאמן פיורנטינה לא היה מרוצה בקיץ האחרון מהרכש שביצעו הסגולים לקראת העונה בסרייה A, כאשר בסביבת הקבוצה היו שמועות כי הוא עשוי לבקש לעזוב, לפני שהקבוצה הוציאה הודעה שמכחישה את הדיווחים. "בהחלט דיברתי עם הנשיא", אמר בזמנו הפורטוגלי, "אנחנו חייבים לעשות משהו כדי להתמודד עם ההשקעות של היריבות שלנו בליגה. כרגע יש לפחות שש קבוצות טובות יותר מאתנו".

 

סוזה. דיבר עם הנשיא (gettyimages)

 

ההערכות הן שהוא קיבל מהנשיא מריו קוניאני הבטחה לרכש נוסף בחודש ינואר, והוויולה כבר החלו לעקוב אחרי מספר שחקנים, ביניהם ניתן למצוא גם את בן חיים. עיתונאי בכיר ב"גאזטה דלו ספורט" אישר לספורט1: "פיורנטינה עוקבת אחרי החלוץ הישראלי וראתה אותו במספר משחקים, בין השאר במשחק הנבחרת וכמו כן במשחקי מכבי תל אביב באירופה".

 

פיורנטינה שמרה הקיץ באדיקות על הכיס ורכשה שחקנים בסכומים נמוכים יחסית כמו 3.5 מיליון יורו על הבלם דוידה אסטורי, השוער ברטולומיז' דרגובסקי (3.2), המגן קווין דיקס (2.8), הקשר יאניס חאג'י (2 מיליון), המגן הרוויה מיליץ' (מיליון).

 

בן חיים חוגג מול איטליה. השער עשה את שלו? (ערן לוף)

 

עם זאת, ביום האחרון של החלון הם מכרו את המגן מרכוס אלונסו לצ'לסי עבור 27 מיליון יורו מה שיאפשר להם לפתוח את הכיס בינואר. ככל הנראה פיורנטינה תאלץ לשלם כ-4 מיליון יורו עבור הזכות לרכוש את בן חיים בחודש ינואר. הוא חתום על חוזה בקרית שלום עד סיום עונת 2018/19.

 

כזכור, עונתו הראשונה של בן חיים (2013/14) במכבי ת"א, הייתה תחת סוזה., עם זאת, הוא עדיין לא נחס לשחקן מוביל וכבש רק 4 שערים ב-29 משחקי ליגה, כאשר רק בשני משחקים הוא השלים 90 דקות.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ