תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טל בן חיים בספק לסכנין, איתן טיבי צפוי לשוב ל-11

טל בן חיים בספק לסכנין, איתן טיבי צפוי לשוב ל-11
החלוץ נפצע מול רעננה ויעבור בדיקה, בעוד הבלם התאמן. מיכה יסופסל
מכבי תל אביב תקיים מחר (רביעי, 21:00) באצטדיון דוחה את משחקה נגד בני סכנין שהוקדם מהמחזור השישי, בשל חזרה מאוחרת של הקבוצה ממשחקה בשלב הבתים של הליגה האירופית וערב ראש השנה.
 
זה יהיה משחקה השלישי של הצהובים בתוך שישה ימים כשכבר ביום ראשון היא תארח בנתניה גם דרבי מול הפועל תל אביב. העומס והעייפות של רוב השחקנים נלקחת בחשבון על ידי המאמן שוטה ארבלדזה שאמור לבצע פעם נוספת שינויים בהרכב הפותח.
 
 
את הצוות המקצועי מדאיגה פציעה ממנה סובל החלוץ טל בן חיים זכר למשחק האחרון מול רעננה, והוא לא צפוי לפתוח בהרכב אם בכלל ליטול חלק בהתמודדות. בן חיים, שעמד במרכז אירועי שני הצדדים בשנה שעברה, ייבדק בבוקר ורק אז יוחלט אם יכלל בסגל.
 
פצוע נוסף במכבי תל אביב הוא המגן השמאלי אבי ריקן, שסובל מקרע קטן וייעדר בשבועיים הבאים.
 
בן חיים וריקן חוגגים על רעננה. שניהם נפצעו וכנראה ייעדרו (עדי אבישי)
 
מי שנכלל בסגל הצהובים ביום ראשון נגד הפועל רעננה הוא שגיב יחזקאל שחזר למועדון לקראת סיום חלון ההעברות. שחקנים בקבוצה סבורים שהחלוץ נמצא ביכולת טובה במיוחד באימונים וראוי כבר מחר לקבל את ההזדמנות בהרכב הפותח. גורם בסביבת המועדון טען: "יחזקאל כבר הסתגל למכבי ת"א וכבר בקרוב יהיה בהרכב. הוא יהיה תואם טל בן חיים החלוץ".
 
הבלם איתן טיבי התאמן גם הערב כרגיל ונראה כי יפתח בהרכב, אך בכל מקרה רק בתרגול הטקטי מחר יוחלט אם יפתח על חשבונו של איגור פיליפנקה. בנוסף, נראה שנוסא איגיבור, אוסקר סקאריונה יוסי בניון ואייל גולסה צפויים לפתוח ב-11 של ארבלדזה. בעמדת המגן השמאלי עומרי בן הרוש יחזור. בנוסף, האריס מדוניאנין, ברק יצחקי, גל אלברמן ודור מיכה אמורים להמתין על הספסל.
 

יחזקאל (שני משמאל), הבכורה בדרך? (עדי אבישי)
 
דור מיכה אמר לקראת המשחק: "אחרי השבוע שעבר היה מאוד חשוב להוציא נקודות נגד רעננה ולא משנה איך.גם סכנין זה סוג של מפגש פיקנטי אחרי מה שהיה בעונה שעברה, מדובר באחד המשחקים הקשים בליגה והוא קריטי עבורנו. מתמקדים בלחזור עם שלוש נקודות".
 
המאבק בין ארגון האוהדים "הפאנטיקס" למועדון נמשך על רקע התביעה המשפטית שהוגשה נגד שני אוהדי הקבוצה לבית המשפט האזרחי. אוהדי אמורים להחרים את המשחק בדוחה ונראה כי רק כ–400 אוהדים או פחות יעשו מחר את הדרך לסכנין.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ