כבירי שובר שיאים: 5 מאמנים ב-16 חודשים

כבירי שובר שיאים: 5 מאמנים ב-16 חודשים
מנדיונדו, באדיר, גיא לוי וגם גוטמן עברו בהפועל ת"א. אף אחד מהם לא הצליח

אמיר כבירי הבעלים של הפועל תל אביב, שבא עם המון כוונות טובות, סיכם עונה ראשונה במאבקי הישרדות ועם חובות. גם פתיחת העונה הנוכחית לא משהו, אבל בינתיים קובע כבירי שיא במינוי מאמנים.


גיא לוזון יהיה המאמן החמישי שיעלה על טרנינג ויעביר אימון בחודורוב מאז הפך כבירי לבעלים. ואלה שמות: ססאר מנדיונדו, ואליד באדיר, גיא לוי, אלי גוטמן וכאמור לוזון. והכל בתוך שנה וקצת, או במספרים 16 חודשים. ארבעת המאמנים שעבדו כבר תחת הבעלים החדש של הפועל תל אביב צברו 44 נקודות מ-111 אפשרויות -39% הצלחה בלבד.


מנדיונדו הספרדי עשה את ההכנה בקיץ שעבר והספיק לעמוד על הקווים שני משחקי ליגה בלבד. מאזנו נקודה אחת בלבד משש. כבירי מסמס את החתמת המאמן הבא במשך חודשיים וכך הספיק וואליד באדיר, עוזרו של מנדיונדו, להפוך מסותם חורים למאמן במשך שמונה משחקי ליגה.מנדיונדו ובאדיר. אחד בא ונעלם, השני רק רצה להיות קבוע (מני בן ארי)


באדיר החל טוב, אחר כך צלל (מפלה של 4:0 בבלומפילד מול קריית שמונה) ועד שהוחלף בגיא לוי הספיק לצבור 11 נקודות מ-24 אפשרויות. לוי עמד על הקווים במשך תשעה משחקים בהם צבר רק תשע נקודות מ-33 אפשרויות.


כבר במהלך הקדנציה של לוי נחת גוטמן בחודורוב "כמנהל מקצועי" אבל מהר מאוד חזר ללבוש את הטרנינג ונעשה המאמן הרביעי של הפועל תל אביב בעונת 2015/16. גוטמן עצמו הדריך את האדומים במשך 18 משחקים (14 בעונה הקודמת) וצבר 23 נקודות מ-54 אפשריות. 42% בלבד למי שכונה הקוסם והצעיד את הפועל תל אביב לדאבל בעונת 2009/10. לא משהו.הבעת הפנים של גיא לוי הולמת את אחוזי ההצלחה: 33 (עדי אבישי)


1. ססאר מנדיונדו - שני משחקי ליגה , נקודה, 16% הצלחה.


2. וואליד באדיר - שמונה משחקי ליגה, 11 נקודות, 46% הצלחה.


3. גיא לוי - תשעה משחקים ליגה, 9 נקודות, 33% הצלחה.


4. אלי גוטמן – 18 משחקי ליגה, 23 נקודות, 42% הצלחה.גוטמן במסע"ת בשבוע שעבר. כבר כאן נמאס לו? (עדי אבישי)


תחת כבירי:


37 משחקי ליגה, ארבעה מאמנים, 44 נקודות (39%)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ