תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מפלס הלחץ ירד. ססק: "מקווה שסתמתי פיות"

מפלס הלחץ ירד. ססק: "מקווה שסתמתי פיות"
הספרדי כבש צמד ב-2:4 של צ'לסי בלסטר וירה. קורטואה מכוון החוצה?

הדיווחים על משבר קטן בצ'לסי ועל כך שרומן אברמוביץ' לא מרוצה מהקבוצה שלו קיבלו אתמול (שלישי) תפנית לכיוון החיובי. צ'לסי חזרה מפיגור 2:0 בקינג פאואר של האלופה בדרך ל-2:4 בהארכה, ניצחון שישתיק את המערכת ועשוי אף לדחוף אותה קדימה.

 

ססק פברגאס שאיבד את מקומו בהרכב העונה ולא פתח עדיין באף משחק ליגה, רמז לאנטוניו קונטה שהוא עדיין לא יכול לוותר עליו עם צמד בהארכה. הקטאלוני בן ה-29 מקווה שסתם כמה פיות: "מקווה שכמה עיתונאים שכותבים שקרים ושטויות יסתמו את הפה", אמר אחרי המשחק. "חשוב שהתרכזנו במה שצריך וזה ניצחון". כעת ססק מקווה לפתוח בדרבי נגד ארסנל (שבת, 19:30, ספורט2).

 

 

יחד עם זאת, צ'לסי שמרה על רשת נקייה רק במשחק אחד מ-14 אחרונים בכל המפעלים כשניצחה את ברנלי 0:3 במחזור השלישי. מעבר לכך היא ספגה 20 שערים בכל המשחקים האלה. 

 

אנטוניו קונטה שלח מסר לאוהדים שתמכו גם בפיגור 2:0 ו-3,000 מהם דחפו את הקבוצה: "העידוד הזה מדהים", אמר קונטה. "אני רוצה להודות לאוהדים שגם במצב 2:0 לא הפסיקו לדחוף אותנו קדימה. זה חשוב להישאר ביחד בטוב וברע".

 


יכול להירגע קצת (AFP)

 

בתוך כך, טיבו קורטואה גילה שריאל מדריד התעניינה בו בשנה שעברה וכאשר היה פצוע שלחה לו איחולי החלמה באמצעות הפקס. הבלוז לא ממש אהבו זאת, למרות ששוער נבחרת בלגיה רמז שבתום חוזהו ב-2019, ירצה לשוב לאקסית, אתלטיקו מדריד.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ