תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אובמיאנג: אף אחד לא יכול לעצור אותנו כרגע

אובמיאנג: אף אחד לא יכול לעצור אותנו כרגע
דורטמונד והחלוץ לוהטים: "צריך רק להמשיך". אזעקת שווא השפיעה?

דורטמונד הוגדרה בקיץ האחרון כ"פרויקט הכי מעניין באירופה" בגלל רכש ששילב צעירים מוכשרים ושחקנים מנוסים מעניינים. פתיחה צולעת עם הפסד ללייפציג 1:0 במחזור השני תקעה מקלות בגלגלים, אבל בשבוע האחרון הבקיעה הקבוצה של תומאס טוכל 17 שערים באלופות ובשני משחקי ליגה. אמש (שלישי) רמסו השוורצגלבן 1:5 את וולפסבורג בחוץ בתצוגה משכנעת שאותתה לבאיירן מינכן, לא להספיד אותה.

 

שחקני וולפסבורג ככל הנראה עוד הושפעו אחרי שחצי שעה לפני שריקת הפתיחה נשמעה אזעקת שווא באיצטדיון. "זו היתה אזעקה לא אנושית בחוזק שלה", אמר מאמן דורטמונד אחרי המשחק. כל הצופים פונו כולל השחקנים למקלט, אבל התברר שזו היתה פשוט תקלה", סיפר טוכל.

 

 

פייר-אמריק אובאמיאנג כבש צמד וכבר הגיע לארבעה שערים העונה: "שום דבר לא יכול לעצור אותנו כרגע, שום דבר. אני מאושר משני השערים שכבשנו ומהניצחון. אנחנו צריכים להמשיך בעבודה הקשה".

 

השוער השווייצרי, רומן בורקי, אמר: "אני שמח שהיו לי כמה הזדמנויות להראות את היכולת שלי. ידענו שיהיה קשה, כי ההתקפה של וולפסבורג מצוינת, אבל הצלחנו לחסום אותם".

 


17 שערים בשבוע (Gettyimages)

 

רגע מרגש במשחק היה כשאוהדי דורטמונד שהגיעו למשחק הריעו בסיום לקובה בלשצ'יקובסקי ששיחק 9 שנים בקבוצה עד שעבר לפיורנטינה שבנה שעברה וחתם העונה אצל הזאבים.

 

המנג'ר המקצועי של וולפסבורג, קלאוס אלופס, היה מאוכזב בסיום: "כל ההבדל היה בניצול ההזדמנויות. אנחנו לא ניצלנו, דורטמונד כן".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ