תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מולנסטיין: "היה חשוב לתת לעטר כמה דקות"

נפרדו בשוויון שהותיר כל צד מרוצה | צילום: ערן לוף
מאמן מכבי חיפה מרוצה מה-2:2 מול ב"ש. בכר על ספסול שהר: "מתוכנן"
רבע גמר הראשון של גביע הטוטו אולי לא היה מרשים למדי, המאמנים הגיעו עם סגלים צעירים ורק 3,000 צופים הטריחו את עצמם והתיישבו ביציעים, אבל סיפק 2:2 בין מכבי חיפה להפועל באר שבע שהשאיר טעם של עוד לקראת הגומלין.
 
מאמן המארחת רנה מולנסטיין הודה כי התוצאה משקפת ואמר בסיום: "אני מרוצה מהשחקנים. שלטנו במשחק ובקצב, הגבנו טוב להתפתחויות על הדשא וזה מה שאנחנו רוצים להמשך העונה".
 
 
מולנסטיין אף התייחס לשניים משחקניו החשובים בסגל שכן שותפו, קמיל ואצק שהשלים 90 דקות ואלירן עטר שעלה מהספסל לאחר חמישה חודשי היעדרות: "קמיל בחור חזק. רצינו להוציא אותו אבל לא הספקנו, אני בטוח שהוא יתאושש".
 
מוגרבי עם מולנסטיין. המאמן מרוצה (ערן לוף)
 
"אלו בשורות טובות שעטר חזר", אמר המאמן על החלוץ שהתאושש מפציעה, "הוא ישב בחוץ הרבה זמן וזה היה משחק טוב כדי לתת לו כמה דקות. הוא יהיה חשוב מאוד עבורנו בהמשך כשהוא יהיה כשיר, אבל הוא עדיין לא בכושר משחק".
 
מנגד, מאמן הפועל באר שבע ברק בכר התייחס לספסולו המוקדם של בן שהר: "החילופים היו מתוכננים מראש. נתתי לו לשחק עוד כמה דקות במחצית השנייה לבקשתו. הוא יכול גם לשחק בליגה ביום ראשון".
 
בכר. מיהר להוציא את שהר? כנראה שלא (ערן לוף)
 
על הרוטציה הרחבה אמר: "אני לא יודע אם זה סגל משני, יש כאלה ששיחקו היום וגם נגד אינטר וסלטיק. לחזור פעמיים מפיגור זה דבר מעודד ואני מרוצה. מול בני יהודה ביום ראשון אסור להפסיד, נבוא מוכנים ולא יהיו לנו תירוצים".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ